Alto Real Estate

Začal sa budovať v roku 2017, dnes transformuje celú Bratislavu. Reč je o projekte Sky Park od legendárnej architektky Zahy Hadid. Najväčšia časť tohto komplexu bola dokončená v roku 2020 a v súčasnosti sa dokončuje štvrtá veža – Sky Park Residence 4. Development ale svoju dominantu ešte len získa. Sky Park Tower bude vyčnievať nad všetkými štyrmi vežami a ako sa ukazuje, v mierne upravenej a atraktívnejšej podobe.

Andrej Sárközi -

V bratislavskom downtowne pribúdajú ďalšie veže a hlavné mesto naďalej zažíva nevídaný stavebných rozmach. Súčasťou premeny bývalého priemysleného centra mesta je od roku 2017 aj projekt Sky Park. Dnes v lokalite Továrenskej a Čulenovej stoja tri veže, pričom štvrtá sa postupne dokončuje. Práve tá dnes ponúkla náhľad do svojho vnútra, ukázala aj najvyšší penthouse či neopakovateľné výhľady na mesto.

Andrej Sárközi -

Administratívny projekt Digital Park v Petržalke je už dlhé roky pevnou súčasťou Einsteinovej ulice. Komplex siedmich administratívnych budov patrí medzi najznámejšie a rovnako najúspešnejšie bizniscentrá v Bratislave. Na objektoch druhej etapy developmentu sa po dlhých rokoch objavilo lešenie, čo vzbudilo oprávnené otázky. Exkluzívne informácie o projekte poskytol redakcii ASB developer Alto Real Estate, a sčasti aj projektant a autorizovaný architekt.

Andrej Sárközi -

Zaha Hadid Architects, Alto Real Estate, V príprave, Bývanie, Bratislava - Staré Mesto