SAVE VTC 500

Nová rekuperačná jednotka SYSTEMAIR SAVE VTC 500

Do rodiny jednotiek SAVE s protiprúdovým rekuperátorom pribudol nový model!

Predstavujeme novú vetraciu jednotku SAVE VTC 500, ktorá dopĺňa doterajšiu ponuku nástenných jednotiek s protiprúdovým rekuperátorom.

SAVE VTC 500 je určená na vetranie priestorov s vetranou plochou až do 400 m2. Je určená na stenovú montáž do technických miestností, skladov, práčovní a podobných miestností. Dostupná je v pravom alebo ľavom vyhotovení.

Dodáva sa s kompletným regulačným systémom SAVE Touch s dotykovým ovládacím panelom. Je vybavená vysoko účinným protiprúdovým rekuperátorom, energeticky účinnými ventilátormi s EC motormi ako aj filtrami s nízkou tlakovou stratou na zníženie spotreby energie a hladiny hluku. Snímač vlhkosti vstavaný v potrubí odvádzaného vzduchu je možné použiť pre režim riadenia prevádzky na základe aktuálneho dopytu, vďaka čomu jednotka spotrebuje len toľko energie, koľko je skutočne potrebné.

Všetky nastavenia sa vykonávajú pomocou farebného dotykového ovládacieho panela, ktorý je integrovaný v čelnom paneli jednotky. Samozrejmosťou je možnosť komunikácie cez protokol Modbus RS485 a možnosť ovládania jednotky pomocou Vášho smartfónu (po doplnení komunikačného modulu).

Viac informácií nájdete na stránke www.systemair.sk