Partneri sekcie:

Spoločnosť Inoutic / Deceuninck predstavila na veľtrhu fensterbau/frontale novinky

spolocnost inoutic deceuninck predstavila na veltrhu fensterbau frontale novinky

Spoločnosť Inoutic / Deceuninck informovala na medzinárodnom veľtrhu okien fensterbau/frontale 2012 v Norimbergu o zmenách v stratégii spoločnosti a oznámila svoje premenovanie. Ďalej predstavila viacero zaujímavých noviniek, akými sú hliníkové opláštenie na PVC okenné profily, rozšírenie portfólia o systém vchodových dverí Eforte či novú technológiu, ktorá umožňuje výrobu veľkoformátových okien.

Firma Deceuninck sa mení na Inoutic

Spoločnosť Deceuninck oficiálne oznámila na najväčšom medzinárodnom špecializovanom veľtrhu okien, dverí, fasád, technológií a stavebných prvkov – fensterbau/frontale 2012 nový názov – Inoutic / Deceuninck. Verejnosti sa bude spoločnosť prezentovať iba ako Inoutic.

„K zmene názvu dochádza v súvislosti s novou stratégiou spoločnosti a vzhľadom na obchodné plány skupiny Deceuninck v regióne strednej Európy. Zmena sa premietne aj do nášho sortimentu okenných profilov. Od roku 2013 budeme ponúkať výhradne okenné systémy nemeckej značky Inoutic, ktorá je symbolom najvyššej kvality a korešponduje so súčasnými náročnými požiadavkami trhu,“ uviedol Radek Slabák, generálny riaditeľ spoločnosti Inoutic / Deceuninck spol. s.r.o. Spolu s prechodom na inovované produktové portfólio sa od 1. januára 2013 bude spoločnosť prezentovať iba pod značkou Inoutic.

Produkty Inoutic sú známe vďaka technologickým riešeniam, inováciám a technickej precíznosti. Okenné profily, ktoré spoločnosť Inoutic ponúka – profily Inoutic Eforte, Inoutic Prestige a Inoutic Arcade – už teraz spĺňajú parametre európskej smernice EPBD II, ktorej požiadavky budú aplikované do jednotlivých národných noriem.

Okrem noviniek v produktovom portfóliu, ktoré Inoutic predstaví v priebehu tohto roka, bude spoločnosť naďalej na trhu predávať aj stavebné systémy Deceuninck vrátane obľúbeného kompozitného materiálu Twinson pre terasy a obklady fasád.

Spolu s novým názvom spoločnosti bola uvedená do prevádzky aj nová webová stránka www.inoutic.sk.

Návštevníci môžu jednoducho získať nielen zaujímavé informácie o výrobkoch spoločnosti Inoutic / Deceuninck, ale aj odborné informácie o segmente otvorových výplní a stavebných systémov.

Odbornej verejnosti je venovaná partnerská sekcia, v ktorej si architekti a projektanti nájdu napríklad CAD súbory s jednotlivými výrobkami, technické manuály alebo  prehľady profilov spoločnosti Inoutic / Deceuninck.

–>–>