uvodna foto s

Individualita objektu podtrhnutá širokou škálou odtieňov profilu

Partneri sekcie:

Vhodne zvolená farba okenného profilu dokáže zvýrazniť vizuálnu stránku celej stavby. Okenný profil Elegant naplní očakávania každého investora i architekta.

V súčasnosti existuje široké spektrum farieb pre okenné profily a možnosť vytvárania rôznych farebných variácií. Na výber odtieňa vplýva štýl budovy, pomer medzi plochou okien a stien, ale aj typ a farebné ladenie strechy.

Dizajn hliníka, vlastnosti a cena plastu

Dokonalý minimalistický vzhľad, priame línie a hranaté tvary v kombinácii s výbornými tepelnoizolačnými vlastnosťami – to je profil Elegant. Ponúka sa v širokej škále 50 farieb v lesklej alebo matnej povrchovej úprave.

1. Deceuninck s
Zdroj: Deceuninck

Mestský štýl podčiarknu profily v sivom odtieni, teplé tóny dreva zvýraznia vidiecke domy. Na výber je jadro profilu v bielej farbe či prefarbené jadro v tmavosivom dekore.

Profil Elegant spĺňa požiadavky na budovy s takmer nulovou potrebou energie. Má nízky súčiniteľ prestupu rámom Uf = 0,93 W/(m2.K), s technológiou ThermoFibra dokonca Uf = 0,88 W/(m2.K).

2
Zdroj: Deceuninck

V rámci tohto radu bolo vyvinutých celkom 5 dizajnov krídel, ktoré možno kombinovať s tromi variantmi rámov v stavebných hĺbkach: 76, 84 a 115 mm.

Viac sa o profile Elegant dočítate na www.elegant.deceuninck.com/sk

Zdroj: Deceuninck