Kompletné riešenie lepenia dekoratívnych skiel

kompletne riesenie lepenia dekorativnych skiel

Obkladanie stien dekoratívnym sklom v interiérových aplikáciách je v súčasnej dobe trendom. Sklenený obklad umožňuje využiť veľké plochy bez škár a dodať interiéru moderný vzhľad v duchu minimalizmu. Spoločnosť AGC Glass Europe, ako jediný výrobca plochého skla, ponúka kompletné riešenie lepenia dekoratívnych skiel – systém AGC FIX-IN.

AGC FIX-IN: kompletné riešenie inštalácie

Škála FIX-IN zahŕňa päť produktov: silikónové lepidlo, stenovú penetráciu, povrchový aktivátor a ďalšie príslušenstvo vrátane farebných korektorov laku.

Všetky produkty systému AGC FIX-IN sú špeciálne vyvinuté na ľahkú a kvalitnú inštaláciu špičkových interiérových skiel Mirox®, Lacobel®, Lacobel® T a Matelac®. Jednotlivé komponenty systému zaručujú farebnú stálosť laku na skle a vyššiu odolnosť proti praskaniu laku, čo potvrdili realizované testy.

Produkty možno zakúpiť online  alebo prostredníctvom miestnych distribútorov a spracovateľov.

Návod na inštaláciu a animácia
Spoločnosť AGC vypracovala podrobný návod na inštaláciu, technické listy s kompletnými informáciami o produktoch FIX-IN a pokyny na manipuláciu a použitie. Všetky tieto dokumenty sú k dispozícii na www.yourglass.com.

AGC ďalej ponúka 3D animáciu, ako sklo správne inštalovať, ktorá je dostupná na youtube.com alebo u distribútorov.

–>–>

Komentáre