Bravura jubilujúceho Tondachu na Slovensku

Bravura jubilujúceho Tondachu na Slovensku

Pri príležitosti 10. výročia svojho vzniku spoločnosť Tondach Slovensko, s. r. o., zorganizovala v bratislavskej pivárni Bastion prvý ročník Pivného Festivalu Tondach. Hlavní predstavitelia spoločnosti spoločne s obchodnými partnermi oslávili dosiahnuté úspechy Tondachu a pokrstili novú slovenskú pálenú škridlu Bravura.

Krstnými otcami sa stali prof. Ing. Jozef Oláh, PhD., čestný predseda Cechu strechárov Slovenska; konatelia spoločnosti Tondach Slovensko, s. r. o., Vladimír Šablica a Ing. Jozef Geryk; vedúci predaja Tondachu Ing. Zoltán Lipták a spevák Kuli zo skupiny Desmod. Večer sa niesol v tónoch slovenských a českých hitov pod taktovkou skupiny Starmania s Barborou Balúchovou, hlavné slovo mal moderátor Richard Vrablec. Vyvrcholením večera bol koncert skupiny Desmod.

Obrat spoločnosti Tondach Slovensko presiahol v roku 2006 výšku 400 miliónov Sk. Oproti roku 2005 to znamená nárast o viac ako 34 %. „Naše dosiahnuté výsledky potvrdzujú správnosť rozhodnutia obnoviť výrobu pálenej škridly na Slovensku a svedčia o rastúcej obľube keramickej strešnej krytiny na našom trhu v súlade so svetovými trendmi,“ hovorí Vladimír Šablica, konateľ spoločnosti Tondach Slovensko.

Tondach Slovensko, s. r. o.
Foto: Tondach Slovensko, s. r. o.

Komentáre