BONDEX ponúka Prvotriednu starostlivosť o drevo

image 74080 25 v1

Pod značku patrí ucelená ponuka produktov na drevo, od napúšťadla na drevo a vosku, cez lazúry, laky a oleje. Napúšťacie oleje tvoria síce len jednu skupinu produktov, no práve tie sa v posledných rokoch tešia veľkej obľube medzi nadšencami dreva ako stavebného alebo skrášľujúceho materiálu. Niet sa čo čudovať, oleje odjakživa patrili k drevu, ľahko sa s nimi pracuje a dodávajú drevu špecifický vzhľad.

Okrem toho, práve použitie olejov umožňuje rýchlejšiu a menej prácnejšiu údržbu drevených materiálov, ako iné nátery. Ich použitie je takmer neobmedzené, ideálne sú na drevené obklady, ploty, chaty, altánky, zábradlia či drevený záhradný nábytok. Pokiaľ majú vo svojom názve aj „decking“ , sú ideálne aj na pochôdzne plochy ako je terasa.

Bondex DECKING OIL a Bondex EXTREME DECKING OIL majú vysokú penetračnú schopnosť, vytvárajú vodoodpudivý film a poskytujú dlhú ochranu pred poveternostnými vplyvmi. Vyrábajú sa v niekoľkých odtieňoch, drevo je možné teda podfarbiť podľa priania. Bondex EXOTIC OIL vytvára hodvábny povrch odolný proti oteru a opotrebovaniu a to aj na nábytku z tvrdých tropických, exotických či ušľachtilých  drevín.

Prvotriedne dánske technológie už dorazili aj na náš trh, hľadajte v sieti predajní DOM FARIEB u dobrých predajcov farieb a Lakov.

www.bondex.sk , www.ppgdeco.sk

Komentáre