Ocenenie Business Superbrands

image 81451 25 v1

Spoločnosť Xella Slovensko obhájila aj v tomto roku cenu Business Superbrands Award 2016. Pre zákazníkov a partnerov je táto cena zárukou, že značka Ytong si drží stabilnú kvalitu výrobkov a služieb.

O udelení Superbrands Award rozhoduje expertná skupina Business Brand Council na základe informácií poskytnutých spoločnosťou Bisnode, čo je európsky vedúci poskytovateľ ekonomických informácií o spoločnostiach a podnikateľoch. Členmi Brand Council sú najuznávanejší odborníci z oblasti marketingu, komunikácie a reklamy.

Cieľom Superbrands je upozorniť účastníkov trhu na silné a kvalitné značky a ukázať ich ako príklad vývoja, ktorý im môže byť inšpiráciou. „Ocenenie má veľký význam v našom vzťahu k zákazníkom – potvrdzuje, že ich dôvera v kvalitu našej značky aj nášho prístupu je opodstatnená. Zároveň je ocenením práce našich ľudí, ktorí sa podieľajú na inováciách našich výrobkov a zlepšovaní služieb zákazníkom,“ povedal pri tejto príležitosti vedúci predaja a prokurista spoločnosti Xella SK, Ing. Peter Markovič.

Medzinárodný program Superbrands vznikol bol pred viac ako pätnástimi rokmi vo Veľkej Británii. Marketingoví a komunikační odborníci si stanovili dva ciele: uviesť do stredu pozornosti mimoriadne silné značky a prezentovať účastníkom trhu, ktorí by sa radi rozvíjali a učili, značky hodné nasledovania. Odvtedy získal program celosvetové uznanie a dnes je cena Superbrands Award uznávaná ako špeciálne ocenenie v 90 krajinách na piatich kontinentoch.

Viac informácií na www.ytong.sk