phoenix zeppelin oslavuje 20. rokov posobenia na slovensku
Galéria(2)

Phoenix Zeppelin oslavuje 20. rokov pôsobenia na Slovensku

Predajca renomovaných značiek a poskytovateľ komplexných servisných služieb pre odvetvia stavebníctva, priemyselnej výroby a poľnohospodárstva Phoenix Zeppelin zavŕši 5. februára dve dekády svojho pôsobenia na Slovensku.

phoenix zeppelin oslavuje 20 rokov posobenia na slovensku 6543 big image
Počas svojho dlhého pôsobenia spoločnosť Phoenix Zeppelin ako súčasť stabilného nemeckého koncernu Zeppelin, GmbH, ponúka svojim zákazníkom generálne opravy veľkých strojov, nové technologické zariadenia v servise či výhodné obchodné stratégie. Základná ponuka portfólia sa od vzniku spoločnosti rozšírila o bezvýkopové technológie TractoTechnik, manipulačnú techniku Hyster, hutniacu techniku Weber MT, drviacu techniku MFL či triediace zariadenia Keestrack.

Počas dvoch desaťročí pribudli spoločnosti aj nové pobočky. Okrem Bratislavy už nájdete pobočku v Košiciach a servisné strediská v Nitre, Žiline a v Banskej Bystrici. Podľa Ing. Milana Štrbavého, generálneho riaditeľa Phoenix Zeppelin, za najväčší úspech firma považuje kvalitu vzťahov so svojimi zákazníkmi. „Pretože zákazníci sú tým najdôležitejším pilierom, na ktorom stojí a padá prosperita našej spoločnosti, pomáhame im pri dosahovaní vyššej produktivity a efektívnosti, ich úspech je naším úspechom. U nás sa kúpou stroja nič nekončí, práve naopak, začína sa vzťah, ktorý zákazníkovi zaručuje istotu dlhodobej prevádzkovej schopnosti zariadenia,“ hovorí Ing. Štrbavý.

V roku 20. výročia založenia Phoenix Zeppelin je pripravených niekoľko mimoriadnych obchodných, servisných aj marketingových akcií, ktoré naplnia strategický cieľ firmy – orientáciu na všestrannú spokojnosť zákazníka. Za všetky spomeňme tradičnú expozíciu Caterpillar na medzinárodnej výstave BAUMA v nemeckom Mníchove či súťaž zručnosti v ovládaní strojov Caterpillar. O ďalších bude verejnosť včas informovaná prostredníctvom médií.