Stavebný veľtrh BAU

Veľtrh BAU – 23. Svetový odborný veľtrh stavebných materiálov, systémov a architektúry

Stavebný veľtrh BAU sa uskutoční na mníchovskom výstavisku 14. až 19. januára 2019. Na veľtrh je prihlásených vyše 2 200 vystavovateľov zo 45 krajín vrátane 35 firiem zo SR a ČR. Tento ročník bude rekordný vo všetkých smeroch, obsadená výstavná plocha je 200 000 m2 v 18 halách mníchovského výstaviska. Očakáva sa 250 000 návštevníkov z celého sveta.

Novými témami veľtrhu sú svetlo v architektúre a smart building/living, sklo a nové systémy slnečnej ochrany. Ponúkne najväčšiu európsku prehliadku softvérových technológií pre stavebníctvo. Určite navštívte špičkový sprievodný program (zahrnutý v cene vstupenky s prekladom do angličtiny): digitálne mesto, nové systémy a technológie konštrukcií budov, bývanie + práca 2025, modulová výstavba bytov, fasády 2020.

Na veľtrhu budú vystavovať výrobcovia z najrozličnejších oblastí stavebníctva: fasády a fasádne systémy, výrobky sklárskeho priemyslu, dvere a okná z dreva, plastu a hliníka, zámky a kovania, energetická a solárna technika, informačné technológie v stavebníctve, výrobky z dreva a plastu, celé spektrum podlahovín, dlažba a keramika, umelý a prírodný kameň, stavebná chémia, strešné krytiny, celé spektrum tehliarskeho priemyslu, osvetlenie a inteligentné budovy, sklo. Bližšie informácie a informácie o ubytovaní nájdete na www.expocs.cz.

www.bau-muenchen.com