Vytvorenie životných priestorov s individuálnymi systémovými riešeniami

Individuálne požiadavky na náš životný priestor sú rôznorodé a ovplyvňujú usporiadanie priestoru. Aby bolo možné zrealizovať individuálne architektonické návrhy, ponúkajú hliníkové systémové riešenia od spoločnosti heroal takmer neobmedzenú rozmanitosť vytvárania priestoru.

Harmonické začlenenie systémových riešení do architektúry

S hliníkovými systémami pre obvodový plášť budovy, ako aj interiér a exteriér ponúkajú riešenia spoločnosti heroal rozmanité možnosti tvorby životného priestoru. Architekti a spracovatelia tak dokážu naplánovať ideálne kombinovateľné systémy a všetko získať z jedného zdroja.

Stavebníci profitujú z harmonických pohľadov a povrchov, ktoré predstavujú dokonalú zhodu farieb. Systémový koncept, ktorý plynulo spája rôzne riešenia a vytvára plynulé prechody.

Veľkorysé fasády, ktoré sú opatrené individuálnou textílnou roletou, takto ponúkajú vo vnútri potrebné oslnenie, súkromie a tepelnú ochranu.

Možnosti kombinácie presvedčia aj v detailoch: odvodňovací systém heroal DS sa decentne vloží do prechodových oblastí a v kombinácii s okennými, dverovými alebo posuvno-zdvíhacími systémami sa postará o bezbariérové prechody a spoľahlivé odvodnenie povrchov.

Neobmedzenú rozmanitosť realizácie ponúka obrovské spektrum farebných odtieňov, extrudované a točené hliníkové profily heroal zapožičajú individuálny vzhľad.
Neobmedzenú rozmanitosť realizácie ponúka obrovské spektrum farebných odtieňov, extrudované a točené hliníkové profily heroal zapožičajú individuálny vzhľad. | Zdroj: © heroal

Rozmanitosť farieb a tvarov

Spoločnosť heroal vyvinula inovatívne nanášacie procesy pre individuálne vytváranie objektov, ktoré ponúkajú jedinečné možnosti realizácie a zabezpečia vysokú stabilitu farebného tónu, zachovanie lesku, odolnosť proti poveternostným vplyvom a ochranu pred UV žiarením.

Vďaka vlastným nanášacím zariadeniam a objektívnej automatickej kontrole kvality dosahujú povrchy prvotriednu kvalitu na trhu a spĺňajú tie najprísnejšie medzinárodné normy.

Vzrušujúce povrchy s najjemnejšími nuansami: Farebné odtiene RAL práškového nanášania heroal hwr je možné realizovať v rôznych stupňoch lesku – od tupo matných cez matné, lesklé a hodvábne lesklé až po metalické a škvrnité efekty.
Vzrušujúce povrchy s najjemnejšími nuansami: Farebné odtiene RAL práškového nanášania heroal hwr je možné realizovať v rôznych stupňoch lesku – od tupo matných cez matné, lesklé a hodvábne lesklé až po metalické a škvrnité efekty. | Zdroj: © heroal

S práškovým nanášaním hwr je možné potiahnuť extrudované povrchy. Na výber je veľké spektrum farebných tónov: viac ako 500 farieb RAL, DB a VEKA v rôznych stupňoch lesku a štruktúrach a ako štandard sú dostupné aj exkluzívne farebné odtiene farieb Les Couleurs® Le Corbusier. Metalicky reflexný vzhľad je možné vytvoriť pomocou eloxovanej vrstvy.

Pomocou inovatívneho zošľachťovania povrchov získajú povrchy heroal SD pôsobivý vzhľad napríklad dreva, hrdze alebo betónu.

Pri ohýbaných profiloch sa používa 2-vrstvový lak heroal dicklack. Hliníkovým častiam, ako sú napríklad roletové lišty, zapožičia mimoriadnu farebnú stálosť a odolnosť proti poveternostným vplyvom a je dokonca certifikovaný na náročné použitie na lodiach. Na obvodových plášťoch budov sú prášková vrstva heroal hwr a 2-vrstvový lak heroal dicklack navzájom ideálne homogénne prispôsobené.

Vďaka inovatívnej technológii nanášania heroal Surface Design (SD) je možné realizovať hodnotné a mimoriadne odolné vzhľady dreva, hrdze a betónu.
Vďaka inovatívnej technológii nanášania heroal Surface Design (SD) je možné realizovať hodnotné a mimoriadne odolné vzhľady dreva, hrdze a betónu. | Zdroj: © heroal

Ďalšie možnosti realizácie ponúkajú spracovateľské služby heroal, ktoré sú prvotriedne vo svojom odvetví. Pomocou moderných zariadení je možné vytvoriť aj tie najkomplexnejšie ohnuté profily, ako sú kruhovité prvky ako aj tvarovo presné reprodukovateľné hranenia a stavebné napojenia.

Spoločnosť heroal tak ponúka kreatívnu slobodu, ktorá umožňuje architektom vytvoriť skutočné architektonické diela.

 Získajte viac informácií: www.heroal.com

Zdroj: PR článok heroal – Johann Henkenjohann GmbH & Co. KG, Nemecko