Partner sekcie:
  • Stavmat
  • KM BETA
  • P.M.H

Radiátory P.M.H. patria medzi exkluzívne značky

image 72938 25 v1

Aby bola vaša kúpeľňa osobitá a jedinečná, ponúkame eleganciu, nápaditý dizajn a najvyššiu kvalitu. Radiátory P.M.H. patria medzi exkluzívne značky. Možno ich pripojiť na elektrinu, centrálne vykurovanie či kombinovane. V ponuke sú aj elektrické sušiaky ohrievané vykurovacím káblom vo vnútri – „suchá báza". Radiátory sa ponúkajú v mnohých rozmeroch a farebných vyhotoveniach. V ponuke nájdete i príslušenstvo k radiátorom v podobe háčikov, držadiel, ale i ventilov a vykurovacích tyčí.

Venus, Fenix – elektrické sušiaky sú veľmi praktické a flexibilné, vyrobené z leštenej nehrdzavejúcej ocele. Otočné ramená majú minimalistický vzhľad. Možno ich otočiť o 180°, čo umožňuje ľahké zavesenie uterákov. Tento elektrický sušiak je vyhrievaný vykurovacím káblom vo vnútri. Vypínač sa nachádza na spodnej strane sušiaka. Zákazník má na výber skryté elektrické pripojenie alebo pripojenie káblom.

Venus

Fenix

Radiátor Retro

Dizajnový radiátor Retro je tvarovo netradičný model s možnosťou pripojenia na elektrické, centrálne a kombinované vykurovanie. Skladá sa zo samotného rebríkového radiátora a elegantného krytu ukotveného pomocou magnetov. Obe časti radiátora majú rovnakú farbu. Kryt možno z radiátora Retro kedykoľvek odmontovať a vykonať potrebnú kontrolu a údržbu. Na výber je štruktúrovaná povrchová úprava v odtieňoch červená, čierna, biela, piesková a béžová. Štruktúrovaný povrch je nenáročný na údržbu.

Radiátor Kronos

Facelift radiátora Kronos zvýraznil jeho eleganciu. Doplnil sa okrasnou stredovou lištou s eloxovou úpravou. Lištu je možné v prípadné potreby jednoducho demontovať.

Vykurovacia tyč – PMH-HT2  

Elektrické vykurovacie teleso s termostatom umožňujúcim nastavenie teploty v rozpätí 30 – 60 °C. Dvojstupňová ochrana proti prehriatiu. Funkcia proti zamrznutiu tekutiny. Nízka spotreba energie v priebehu prevádzky vďaka pokročilej elektronike. Dvojhodinové nastavenie maximálneho výkonu s automatickým vrátením na pôvodné nastavenie (+ 2h BACK) alebo s automatickým vypnutím (2h OFF). Termostat je možné otáčať o 320 °C (jednoduchšia montáž).

www.pmh-co.cz

Zdroj: PR článok spoločnoti P.M.H.- Invest &Trade spol.s. r. o