Partneri sekcie:
  • OSMA
  • STAVMATSTAVEBNINY

Kuchynská štrbinová zásuvka pre systém centrálneho vysávania

Kuchynská štrbinová zásuvka pre systém centrálneho vysávania

Pre milovníkov dobrej kuchyne pripravil váš špecialista na centrálne vysávače technickú lahôdku. Je ňou celokovová štrbinová zásuvka vyrobená z nehrdzavejúcej ocele. Svojím vzhľadom a konštrukčným vyhotovením nielen poteší oči, ale uspokojí aj vysoké funkčné nároky. Takmer dokonale ladí s technickým vybavením súčasných moderných kuchýň. Inštaluje sa do sokla linky.


Slúži na pohodlné a rýchle povysávanie omrviniek a drobných nečistôt. Stačí ich len nohou alebo metlou prihrnúť k nasávaciemu otvoru a prúd vzduchu ich v mihu premiestni do vysávača bez toho, že by ste potrebovali vysávaciu hadicu a príslušenstvo.

V domácnostiach vybavených systémom centrálneho vysávania nájdete tohto praktického pomocníka na svojom štandardnom mieste v kuchyni. V niektorých prípadoch aj v priestore vstupov a zádverí. Podmienkou je prítomnosť nábytku so soklom, ktorý je nevyhnutný na bezproblémovú montáž. Prekvapí aj cena novinky – stojí menej ako predchodca vyrobený kombináciou plastu a antikorových doplnkov.

Viac informácií na www.cevys.sk