WOLF SOLARHAUS F3 1 1
Galéria(4)

WOLF – Projekt talk: Projektovanie stavieb budúcnosti

Plánujete v blízkej budúcnosti projektovať, stavať alebo rekonštruovať? WOLF je partner, ktorý vždy pevne stojí po vašom boku!

Stavba domu je vždy živý proces. Projektant dostane zadanie od investora na objekt, ktorý má spĺňať presne dané požiadavky na energie. Zaistenie kvality prostredia pri stavbe domu je komplexná služba. Projektant vyberá zostavu produktov, ktoré montážna firma namontuje a servisná firma uvedie do prevádzky.

Funkčný systém by mal vytvárať kvalitné a zdravé vnútorné prostredie po celú dobu svojej životnosti. Aby bol úžitok pre obyvateľov maximálny, je nutné ho pravidelne sledovať a udržiavať.

V máji a júni 2019 organizujeme sériu odborných seminárov pre projektantov a architektov v piatich slovenských mestách (B. Bystrica, Prešov, Žilina, Trenčín a Bratislava), kde otvoríme témy: kvality vnútorného prostredia, legislatívnych zmien a projektovania stavieb budúcnosti. Možnosť registrácie na tieto podujatia nájdete na http://bit.ly/seminar_projektanti.

WOLF SEMINAR PROJEKTANTI 2 1

Naše produkty a služby neustále rozširujeme, vyvíjame a zlepšujeme. Vieme odborne poradiť a pripraviť každému zákazníkovi komplexné riešenie na mieru. Naše plynové kondenzačné kotly, tepelné čerpadlá, solárne kolektory, zásobníky a vetracie jednotky sa dajú navzájom výborne kombinovať a zároveň spolu efektívne komunikujú prostredníctvom jedného riadiaceho modulu.

Využívame tiež nové technológie. Aplikácia WOLF SmartSet vám umožní ovládanie vašich zariadení na diaľku prostredníctvom smartfónu, čím sa používanie našich zariadení oveľa zjednoduší.

Splitové tepelné čerpadlo WOLF má v našom portfóliu pevné postavenie. Reflektujeme tak na nové trendy a ekologickú udržateľnosť. Obľúbené kompaktné zariadenie je multitalent a svoje silné stránky uplatňuje hlavne tam, kde je potrebné nielen efektívne vykurovať, ale aj chladiť, napríklad počas horúcich letných dní. Tepelné čerpadlo Wolf BWL-1S(B) je dostupné v piatich výkonoch a môžete na neho získať dotáciu až 3 400 € v rámci projektu Zelená domácnostiam II.

WOLF Keller BWL 1SB CEW

Plynové vykurovanie je však stále najvyužívanejším typom vykurovania na Slovensku. Plynové kondenzačné kotly WOLF vám tak pomocou technológie BLUE STREAM® pomáhajú šetriť peniaze aj životné prostredie. Výhodou je tiež ich prepojiteľnosť so solárnym zariadením WOLF, na ktoré je tiež možné získať dotáciu až vo výške 1 750 €.

WOLF Bad CGU 2K
WOLF Showroom PG08 L red
WOLF Showroom PG06 L red
WOLF Keller BWL 1SB CEW

Želáte si mať v doma vždy čerstvý a zdravý vzduch? Máte alergie, malé deti alebo domácich miláčikov? Okrem vykurovania je potrebné zamyslieť sa aj nad optimálnym vetraním. Vetranie prostredníctvom otvárania okien spôsobuje veľký únik tepla, vyššiu hlučnosť a prašnosť vnútorných priestorov.

S vetracími systémami s rekuperáciou vzduchu WOLF zabezpečíte priebežnú výmenu vzduchu v domácnosti, zamedzíte vysokej vlhkosti priestoru, vzniku plesní, odstránite zápachy, filtrujete prach a peľové častice, znižujte hlučnosť a ušetríte až 20% nákladov na energie! Od roku 2020 bude vetranie s rekuperáciou vzduchu už v novostavbách povinné.

Súčasťou našej ponuky sú tiež produkty značky gabotherm®. Ide o najvyšší štandard v oblasti plošných nízkoteplotných sálavých systémov. Podlahové a stenové vykurovanie je už dnes bežnou súčasťou rodinných domov. Produkty gabotherm® tvoria v kombinácii s produktami WOLF ideálne komplexné riešenie, ktoré navrhujeme na mieru pre každý projekt.

Detailné produktové a technické informácie nájdete na našej web stránke www.slovensko.wolf.eu a sledovať naše aktivity, novinky a zaujímavosti môžete aj na sociálnych sieťach Facebook a Instagram.

ZDROJ: PR článok spoločnosti Wolf Slovenská republika s.r.o.