Partneri sekcie:

Svojmu domu vyberte spoľahlivú strechu s dlhou životnosťou

image 90417 25 v1

Jedným z kľúčových rozhodnutí pri plánovaní a stavbe domu je nepochybne výber strešnej krytiny. Voľba strechy totiž ovplyvní estetický vzhľad domu a tiež jeho fungovanie.

Univerzálnou voľbou pre širokú škálu typov objektov, tvarov strechy, okolitých klimatických podmienok a aj špecifických estetických požiadaviek je krytina KM BETA od spoločnosti KM Beta. Strešné škridle KM BETA sa vyrábajú z prírodných materiálov, vyznačujú sa vysokou odolnosťou voči nepriaznivým vonkajším podmienkam a sú použiteľné aj pre šikmé strechy s naozaj nízkym sklonom (už od 12°).

Moderná vila aj chalupa na horách, rekonštrukcia aj novostavba

Vlastnosti strešnej krytiny KM BETA a konkrétne tvary typov KMB BETA, KMB HODONKA a KMB ROTA predurčujú tento materiál na širokú škálu realizácií, od modernej architektúry cez klasické rodinné domčeky, bytové domy a verejné stavby až k štýlovým zrubom, chatám, chalupám a prípadne aj historickým objektom. Krytina KM BETA je vhodná ako pre novostavby taj aj na rekonštrukcie striech.

KMB BETAKMB HODONKAKMB ROTA
KMB BETAKMB HODONKA KMB ROTA

Nepremeškajte výhodnú kúpu

V aktuálnej akcii na strešnú krytinu KMB BETA a KMB HODONKA môžete nakúpiť základnú škridlu zo zľavou 50%. Viac informácií nájdete na www.km-beta.sk.

Spoľahlivá aj pri nízkom sklone a nepriaznivých klimatických podmienkach

Pri voľbe strešnej krytiny je treba zvážiť konkrétnu špecifikáciu strechy, napríklad jej sklon. Niektoré krytiny sa totiž na príliš nízky sklon nehodia a hrozí zatekanie. Krytina KM BETA je vhodná pre sklon strechy už od 12° do 60°. Aj pri nízkom sklone spoľahlivo ochráni Váš domov pred nepriaznivým počasím.

Na horách ako doma

Aj keď sa mnohé krytiny do horských podmienok nehodia, strecha KM BETA je tu ako doma. Bez problémov totiž odolá aj vysokému zaťaženiu snehom a vetrom.
Dôvodom je mimoriadna pevnosť a vysoká únosnosť. Škridla KM BETA dosahuje po 28 dňoch hodnoty 2500 N a viac, a pevnosti časom ešte rastú. Tieto vlastnosti a k tomu vysoká mrazuvzdornosť a nízka nasiakavosť predlžujú životnosť krytiny KM BETA až na 100 rokov.

Storočná výdrž aj pre doplnky

Sto rokov vydržia tiež betónové doplnky, ktoré postupne vytlačujú obvykle používané plastové. Ich životnosť je niekoľkonásobne dlhšia a zodpovedá životnosti základnej krytiny (až 100 rokov). Platí na ne 30 ročná záruka, tak ako na základnú škridlu a sú s ňou úplne farebne zjednotené.

Viac informácií nájdete na www.km-beta.sk
ZDROJ: PR článok spoločnosti KM BETA, spol. s r.o.