Partneri sekcie:

Schiedel Parat – skladačka pre dospelých!

schiedel parat skladacka pre dospelych

Každý, kto stavia dom sa pri kúpe rozhoduje podľa ceny, ale aj rýchlosti montáže. So Schiedel Parat je postavenie komína prekvapujúco rýchle a jednoduché. Za hodinu môže byť váš nový komín hotový!

Rýchlo postaviť komín nie je vôbec jednoduché! Pri jednotlivých komínových prvkoch je kladený čoraz väčší dôraz na presnosť a vylúčenie individuálnych, nesystémových a nefunkčných riešení odvodu spalín.

Projektanti spoločnosti Schiedel mysleli na všetko a vytvorili prefabrikovaný komínový systém, ktorý je určený pre výstavbu nielen montovaných, ale aj ostatných domov, kde sa na prvé miesto dostáva rýchlosť výstavby.

Rýchlosť a kvalita ruka v ruke!
Na to, aby ste do hodiny postavili komín, nepotrebujete celú armádu robotníkov. Stačí vám prefabrikovaný komínový systém Schiedel Parat a žeriav. Za malú chvíľku je komín vrátane povrchovej úpravy hotový. Jednotlivé diely sú spravidla vyrobené na výšku poschodia priamo vo výrobnom závode Schiedel a následne sú dodávané na stavbu. Výška jednotlivých dielov je maximálne 6 m.

Aby montáž prebehla skutočne rýchlo, je potrebné pri výrobe a dodávke zadať osovú výšku napojenia dvierok, dymovodu a ich stranovú orientáciu. Statické vystuženie poskytujú výstužené tyče vo všetkých rohoch a po celej dĺžke komínovej tvárnice.

Nadstrešné časti komína Schiedel Parat môžete upraviť bielou omietkou či keramickým obkladom, ktoré sú súčasťou dodávky. Ak by ste chceli netradičnejší dizajn nadstrešnej časti, môžete prefabrikovaný komínový plášť s tehlovou alebo omietkovou štruktúrou v plate farieb RAL. použiť sklobetón.

Výhody a spoľahlivosť!
Ak hľadáte spoľahlivý komínový systém, kde zaplatíte iba za to, čo skutočne potrebujete, Schiedel Parat je tou správnou voľbou. Odborníci vám pripravia profesionálny návrh komínového systému s ohľadom na všetky vaše potreby.

Kúpite tak iba to, čo skutočne využijete. Keď si vyberiete vhodnú alternatívu, celý komínový systém je zmontovaný a upravený podľa vašich požiadaviek. Vďaka profesionálnej montáži sa tak vyhnete prípadným montážnym chybám.

Úspešné osadenie komína je veľmi rýchle. Vďaka žeriavu je do hodiny komín osadený a pripravený na prepojenie k spotrebičom. Napriek tomu, že je prefabrikovaný komín Schiedel Parat dodávaný vo väčších častiach, jeho celková  hmotnosť je nízka. Zároveň si stavba a montáž systému nevyžaduje veľké priestorové nároky.

Vďaka rýchlej montáži a malému počtu dielov výrazne ušetríte čas aj celkové náklady. Komínové systémy Schiedel Parat sú vyrobené z osvedčených častí a doplnené špeciálnym príslušenstvom pre bezpečnú dopravu, manipuláciu a montáž. Aby si každý vybral komín, aký potrebuje, máte možnosť vybrať si prevedenie Schiedel Parat vo všetkých najbežnejších priemeroch.

Jedinečné riešenie, ktoré funguje!
Ak plánujete developerský projekt alebo montovaný dom, je Schiedel Parat práve pre vás. Prefabrikovaný komínový systém bol navrhnutý tak aby vám ušetril čas aj náklady a pritom plnil svoju úlohu dlhé roky spoľahlivo.
 
Viac informácií získate na stránke www.schiedel.sk
Zdroj: PR článok spoločnosti Schiedel, s.r.o.

–>–>

KategórieKomíny