Bezpečnostné dvere SHERLOCK® s extrémne odolným a dizajnovým povrchom FunderMax

bezpečnostné dvere SHERLOCK® s extrémne odolným a dizajnovým povrchom FunderMax

Pre majiteľov bytov a domov má spoločnosť SHERLOCK® ASSA ABLOY unikátnu novinku. Ako prvý výrobca a predajca na Slovensku ponúka certifikované bezpečnostné dvere s maximálne odolným povrchom FunderMax. Ten okrem fyzikálnych parametrov vyniká aj estetických. V ponuke sú bezpečnostné dvere od modernej lakovanej bielej až po imitáciu medenej. Samozrejmosťou je alternatíva matného prevedenia a novinkou možnosť personalizovanej povrchovej úpravy dverí s fotografiou.

FunderMax vyvinuli v Rakúsku najmä pre potreby namáhaných interiérov – napr. chemických laboratórií, operačných sál, sprchových kútov, bazénov či letiskových hál s najvyššími požiadavkami na kvalitu. Tvrdosť povrchu je zabezpečená dvojitým vytvrdením acryl-polyuretánovej živice, ktorej ochranu zabezpečuje kvalitná UV vrstva.

Výrobca uvádza až 50-ročnú životnosť povrchu. Jeho využitie je prakticky neobmedzené a okrem super odolných bezpečnostných dverí sa dá použiť ako obkladový materiál stien, schodísk, prípadne ako materiál na deliace priečky sociálnych zariadení či na výrobu moderného nábytku.

Certifikované bezpečnostné dvere s maximálne odolným povrchom FunderMax

Využívanie FunderMaxu pri výrobe bezpečnostných dverí je novinkou a na Slovensku toto spojenie ponúka iba značka SHERLOCK®, ASSA ABLOY. Vďaka nemu sa výrazne zvyšuje odolnosť bezpečnostných dverí voči poškodeniu a poškrabaniu. Vďaka technickým parametrom dokážu takto upravené dvere odolať extrémom počasia aj násilným pokusom o vlámanie.

„Veľkou výhodou FunderMaxu je, že majiteľom nehnuteľností necháva absolútne voľnú ruku pri výbere dizajnu dverí. Zatiaľ čo doteraz boli zákazníci limitovaní škálou farieb a prevedení zo vzorkovníka, najnovšie môžu prísť s akoukoľvek požiadavkou a povrch dverí im vyrobíme na mieru,“ uvádza marketingová riaditeľka spoločnosti SHERLOCK®, ASSA ABLOY, Martina Gojdič.

„Pre lepšiu predstavu si záujemcovia môžu pozrieť ukážkový vzorkovník s desiatimi prevedeniami, medzi ktorými sú napríklad imitácia mramoru, bronzová patina, geometrické vzory, alebo moderný lakovaný biely povrch. Dvere sa však dajú zhotoviť aj na základe fotky či iného komplikovanejšieho vzoru,“ uviedla M. Gojdič.

Využívanie FunderMaxu pri výrobe bezpečnostných dverí je novinkou a na Slovensku toto spojenie ponúka iba značka SHERLOCK®, ASSA ABLOY.

V praxi to znamená, že patentovaná technológia FunderMax premení bezpečnostné dvere na dizajnovú vychytávku a kľúčový prvok interiéru. K výhodám povrchu patrí aj to, že na ňom nezostávajú odtlačky prstov, ľahko sa čistí a chráni životné prostredie, pretože neobsahuje ťažké kovy.

Bezpečnostné dvere SHERLOCK® s novým povrchom FunderMax si môžete objednať v predajni SHERLOCK® v Bratislave a v sieti partnerských predajní spoločnosti.

Viac sa o produktoch SHERLOCK® a značkách ASSA ABLOY dozviete na adrese www.sherlock.sk

KategórieOkná a dvere, Vchodové dvere