Pre tiché a bezpečné zatváranie dverí

GEZE 865938 TS 5000 SoftClose Overhead door closer
Zdroj: GEZE Polska

Úlohou zatváračov dverí je spoľahlivo zatvárať dvere - čo najtichšie a umožňiť pohodlný prechod medzi miestnosťami. Dverné zatvárače by tiež nemali byť pri používaní obzvlášť nápadné.

Niekedy však určité vnútorné podmienky sťažujú tiché a bezpečné zatváranie dverí. Na miestach, ako sú hotely, reštaurácie, kancelárie, nemocnice a opatrovateľské domy, je hlasné zatváranie  a búchanie dverí nevhodné.

Spoločnosť GEZE preto rozšírila svoju ponuku a okrem osvedčeného a uznávaného dverného zatvárača TS 5000 uviedla na trh nový variant – zatvárač dverí TS 5000 SoftClose.

Nový model TS 5000 SoftClose znamená bezpečné a tiché zatváranie dverí.

Zdroj: GEZE Polska

Ide o ideálne riešenie v priestoroch so zvýšenými požiadavkami z hľadiska potláčania hluku a bezpečnosti prístupu. TS 5000 SoftClose sa používa všade tam, kde sa majú dvere zatvárať bezpečne a čo najtichšie.

Vďaka tomu je ideálnou voľbou najmä pre miestach súvisiacich s oddychom, alebo zdravotnou starostlivosťou. Montáž nového zatvárača dverí je jednoduchá a rýchla. Má len jeden ventil na nastavenie konečnej fázy zatvárania.

Zdroj: GEZE Polska

Nový TS 5000 SoftClose tiež ponúka vyšší komfort a overenú bezpečnosť pre obsluhu a používateľov. Je prispôsobený  najvyšším požiadavkám požiarnej ochrany.

Vďaka jednoduchému polohovaniu a prístupu je možné každé dvere individuálne prispôsobiť podmienkam v danej miestnosti tak, aby sa zabránilo buchnutiu dverí v dôsledku pohybu vzduchu alebo vetra.

Zdroj: GEZE Polska

Viac informácií nájdete na www.geze.sk

Zdroj: PR článok GEZE Polska Sp. z o.o.