Prírodné linoleun Gerflor Lino Art Floor dekor 0083 Light Grey

Laboratóriá potvrdili antivírusové účinky linolea Gerflor!

Partneri sekcie:

Prefarbená štruktúra prírodného linolea Gerflor zaručuje dlhotrvajúci vzhľad, mimoriadna odolnosť proti opotrebeniu prináša schopnosť znášať vysokú mechanickú záťaž. Výhodou, ktorú ste možno nečakali sú potvrdené antivírusové účinky.

Vďaka odolnosti linolea Gerflor proti mikropoškriabaniu nehrozí ani problém so vznikom trhlín. Certifikát nezávislých laboratórií na antivírusové a antibakteriálne účinky dovoľuje používať túto krytinu aj v podmienkach s vysokými nárokmi na hygienu.

Veľmi nízke emisie TVOC (< ako 10 mikrogramov / m3 po 28 dňoch) zase garantujú vysokú kvalitu vzduchu v interiéri. Nová povrchová úprava Neocare™ sa ľahko čistí a ponúka, okrem moderného matného povrchu, bezprecedentnú odolnosť voči chemikáliám vrátane agresívnych saponátov a dezinfekcií.

Zloženie prírodního linolea Gerflor
Zloženie prírodního linolea Gerflor | Zdroj: Gerflor

Pružný a mäkký povrch robí radosť dospelým aj deťom, každého investora či majiteľa poteší vysoký akustický (prírodné linoleum Gerflor znižuje intenzitu hluku až o 19 dB) a tepelný komfort (krytina je vhodná pre podlahové kúrenie).

Z pohľadu dizajnu sa môže súčasná kolekcia linolea Gerflor pochváliť 159 farbami, z ktorých 63 je úplne nových. Dôležitým prvkom novej kolekcie je aj farebné prepojenie jednotlivých radov s cieľom vytvoriť jednu veľkú „superkolekciu“, v rámci ktorej je možné materiály vzájomne kombinovať.

www.gerlor.cz