Súčasná kolekcia vinylových dielcov Gerflor Creation sa nesie v znamení dizajnu a kvality

Partneri sekcie:

Vinylové dielce Creation patria medzi „vlajkovú loď“ spoločnosti Gerflor, a aj pri tohtoročnej kolekcii, prezentovanej pod heslom „All in one“ sa zákazníci a interiéroví architekti stretnú s tým najlepším, čo Gerflor v oblasti vinylových krytín ponúka.

Celý sortiment sa nesie v duchu noviniek nielen v rámci nových designov, ale aj v oblasti kvality a technológií. Lepené dielce Creation sú určené na trvalú inštaláciu na pripravený podklad a sú ideálne pre novostavby. Vďaka možnosti kombinácie viacerých typov lamiel dávajú tvorcom interiéru voľnú ruku pri originálnom návrhu novej podlahy.

Zdroj: Gerflor

Rigidné zámkové dielce Creation ponúka Gerflor v dvoch variantoch: rad SOLID CLIC má vďaka kombinácii rigidnej a vinylovej vrstvy lepšiu stabilitu a komfort pri chôdzi. Dielce RIGID LOCK ACOUSTIC majú integrovanú akustickú podložku, schopnú tlmiť zvuk až o 19 dB. Vinylové dielce pre voľnú pokládku LOOSELAY ocenia najmä maloobchody či kancelárie. Ich veľkou prednosťou je rýchla a jednoduchá inštalácia.

Zdroj: Gerflor

Okrem už známych kolekcií Creation 30, Creation 55 a Creation 70 prichádza tento rok Gerflor s novým radom Creation 40, určeným pre bežné komerčné priestory s trvalým užívaním (záťažová trieda 32). Aj tento rad ponúkne nadčasový dizajn, najnovšie trendy a výkonnú povrchovú úpravu.

Prehľad všetkých kolekcií vinylových dielcov Gerflor Creation nájdete na www.gerflor.sk.

Zdroj: Gerflor SK s.r.o.