Nová kolekcia vinylových dielcov Gerflor Creation 2022 sa nesie v znamení dizajnu a kvality

Zdroj: Gerflor

Spoločnosť Gerflor s.r.o. prichádza na slovenský trh s novou kolekciou vinylových dielcov Creation. A aj pri tohtoročnej ponuke sa zákazníci a interiéroví architekti majú na čo tešiť. Celá kolekcia prináša novinky nielen v rámci nových dizajnov, ale aj v oblasti kvality a technológií.

Lepené dielce Creation sú určené na trvalú inštaláciu na pripravený podklad a sú ideálne pre novostavby. Vďaka možnosti kombinácií viacerých typov lamiel dávajú tvorcom interiéru voľnú ruku pri originálnom návrhu novej podlahy.

Rigidné zámkové dielce Creation ponúka Gerflor v dvoch variantoch: rad SOLID CLIC tvoria dielce s novou generáciou DUO CORE 2.0 technológiou, čo je kombinácia rigidnej vrstvy pre lepšiu stabilitu a vinylovej vrstvy pre lepší komfort pri chôdzi. Dielce RIGID LOCK ACOUSTIC majú integrovanú akustickú podložku, schopnú tlmiť zvuk až o 19 dB.

Zdroj: Gerflor

Vinylové dielce Gerflor Creation pre voľnú pokládku LOOSELAY ocenia najmä maloobchody či kancelárie. Ich veľkou prednosťou je rýchla a jednoduchá inštalácia. Okrem už známych kolekcií CREATION 30, CREATION 55 a CREATION 70 prichádza tento rok Gerflor s novým radom CREATION 40, určeným pre bežné komerčné priestory s trvalým užívaním (záťažová trieda 32).

Aj tento rad ponúkne nadčasový dizajn, najnovšie trendy a výkonnú povrchovú úpravu.

Prehľad všetkých kolekcií vinylových dielcov Gerflor Creation nájdete na www.gerflor.sk.

Zdroj: Gerflor SK s.r.o.

KategóriePodlaha, StavebníctvoZnačky