Partneri sekcie:

Fasádne systémy a omietky Ceresit

image 86800 25 v2

Odtiene Colours of Nature - Farby inšpirované prírodou v podobe štyroch hlavných prvkov prírody – vody, zeme, piesku a lesa, uviedla spoločnosť Henkel na trh v roku 2009. Za tú dobu si u koncových zákazníkov, architektov, realizačných firiem i distribútorov stavebných materiálov získali výborné meno. A aby si svoju vynikajúcu povesť aj naďalej udržali, prichádzajú odtiene Colours of Nature tento rok v inovovanej podobe.

Rozdelenie do štyroch skupín a ich mená – WATER, SAND, EARTH a FOREST sa nezmenia. Zachovaný zostal aj koncept modrého, červeného, žltého a zeleného prvku. Tieto prvky, reprezentujúce jednotlivé skupiny farieb, budú aj naďalej tvoriť skladačku, ktorá obsiahne ponuku 211 odtieňov prefarbovaných tenkovrstvových omietok a fasádnych náterov Ceresit. Kľúčovou zmenou je uvedenie 48 nových krásnych a moderných farebných línií, ktoré nahradia pôvodné. V optimalizovanom portfóliu budú všetky odtiene spoľahlivo odolávať UV žiareniu.

Modrý prvok – Ceresit WATER – symbolizuje vodu, more a oceány a ich sviežosť a čistotu. Zákazník má na výber 36 odtieňov modrej, od najsvetlejšieho po intenzívne odtiene.
Andalúzska hneď či farby juhoamerickej púštnej oblasti Atacama sú zastúpené v najväčšej skupine farebných odtieňov – Ceresit EARTH – Zeme. Táto línia reprezentuje lásku k prírode, tradície a základnú potrebu človeka žiť v súlade s prostredím okolo nás.

Piesok karibského ostrova Barbados alebo vyprahnuté púšte nášho sveta inšpirovali skupinu farebných odtieňov Ceresit SAND. Ideálna voľba pre každého, kto miluje teplo, priateľsky pôsobiacu žltú alebo prírodné odtiene hnedej farby.


Kľud, harmónia a láska k prírode – v skupine odtieňov Ceresit FOREST nájdu zákazníci farby tropických pralesov Bornea, husto zalesnených hôr amerického Oregonu a mnohých ďalších krásnych miest sveta.

Nové odtiene reagujú na trendy v dizajne a plne zodpovedajú požiadavkám trhu na súčasné fasádne farby. Samozrejmosťou je u všetkých tenkovrstvových omietok Ceresit, kolorovaných odtieňmi Colours of Nature, stálosť farieb a odolnosť proti poveternostným vplyvom.

Nové sú nielen odtiene, upravený je tiež kľúčový vizuál a logo Colours of Nature. A s inovovanou radou prichádzajú na trh tiež nové POS materiály vrátane nových vzorkovníkov s 48 novými farebnými skupinami. V priebehu jarných mesiacov sa všetky zmeny prejavia aj v miešacích centrách Ceresit. Ďalšie informácia nájdete na www.ceretherm.sk a na www.ceresit.sk.

Kontakt:
HENKEL SLOVENSKO, spol. s r.o.
Záhradnícka 91, 821 08 Bratislava
Tel. +421/2/502 46 111
www.ceresit.sk

ZDROJ: PR článok spoločnosti HENKEL SLOVENSKO spol. s r.o.