Mobilné ubytovanie pre zamestnancov bez starostí

FOTO HLAVNA

Komfortné lôžka na spanie, kancelária, kuchyňa, sprcha, WC, ohrev vody, kúrenie. Toto všetko ponúkajú špeciálne prívesy od Mobilné ubytovanie .

Ubytovanie zamestnancov priamo na mieste výkonu práce ušetrí nie len ich čas na každodenné dochádzanie, ale poskytuje vám aj ďalšie benefity, ako sú ochrana stavby či areálu, vyššia efektivita práce a v neposlednom rade i cenová atraktivita.

V našej ponuke máme aktuálne 3 typy prívesov na prenájom:

FOTO 8 miestny 1

FOTO 8 miestny 2

Ubytovací 8-miestny príves s WC a sprchou – od 40€/deň s DPH. Príves disponuje 4-mi oddelenými izbami s celkovou kapacitou 8 postelí. V zadnej časti prívesu sa nachádza kúpeľňa s WC. Celý príves je vykurovaný.FOTO 4 miestny 1

FOTO 4 miestny 2
Ubytovací 4-miestny príves s plne vybavenou kuchyňou, WC a sprchou – od 35€/deň s DPH. V prívese sa nachádzajú 2 oddelené izby s poschodovou posteľou, plne vybavená kuchyňa s jedálňou (kuchynská linka, sporák, varná doska, digestor, varná kanvica) a WC so sprchou. Celý príves je vykurovaný.

FOTO kancelarsky 1

FOTO kancelarsky 2
Kancelársky príves so šatňami, WC a sprchou – od 32€/deň s DPH. V zadnej časti prívesu sa nachádza kancelária so 6-timi stoličkami, v strednej časti šatňa vybavená 8-mymi skriňami a v prednej WC, sprcha a 2 umyývadlá. Celý príves je vykurovaný.

Každý príves je zároveň vybavený 25 -metrovým predlžovacím káblom pre napojenie do elektrickej siete (400V, 5P/16A), 25- metrovou hadicou pre prívod vody (3/4″ rýchlospojka) a 12 – metrovou odpadovou hadicou, ktorú je možné zviesť do kanála, alebo zbernej nádoby. Všetok odpad prechádza cez drvičku, do odpadovej hadice je hnaný zabudovaným čerpadlom.

Rezervácia prívesov je možná online priamo na stránke MobilneUbytovanie.sk, alebo telefonicky, či mailom. Po objednaní vám príves dopravíme na vopred dohodnuté miesto, takže celý proces od objednania až po dodanie je naozaj rýchly a jednoduchý. Všetky ponúkané prívesy sú ťahané osobným vozidlom, čo umožňuje prístup aj na miesta, na ktoré sa nákladné vozidlo dostať nedokáže.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať. Ak máte záujem o dlhodobý prenájom, radi vám vypracujeme cenovú ponuku na mieru.

webová stránka: www.mobilneubytovanie.sk
e-mail: info@mobilneubytovanie.sk
tel.č.: 0940 130 093
Mobilne ubytovanie logo