Základy komplexu Vienna Gate

Základy komplexu Vienna Gate

Výstavba polyfunkčného komplexu Vienna Gate napreduje podľa vopred určeného harmonogramu. Po terénnych úpravách a výkopových prácach začal generálny dodávateľ stavby s realizáciou betonáže základovej dosky a bude pokračovať následnými betonárskymi prácami.

V minulom roku boli dokončené práce v podzemných podlažiach a na jar tohto roku bude zrealizovaný skelet prvých troch podlaží – t. j. podnože, ktorá bude prepájať obe výškové budovy. Podnož bude svojím stvárnením nadväzovať na Petržalčanmi obľúbené petržalské korzo. V architektonicky zaujímavých priestoroch ponúkne kaviarničky, reštaurácie, ale aj služby pre obyvateľov Vienna Gate a širšieho okolia. Chýbať nebudú obchody, relaxačné centrum, fitnesscentrum a služby zvyšujúce komfort bývania, ako sú zubná ambulancia, lekáreň, notár, banková pobočka, detský kútik či prevádzka ponúkajúca čistenie šatstva.

Vo vyššej z budov – apartmánovom dome Viedeň – sú na predaj jedno až trojizbové rezidenčné apartmány s plochou od 47m2 do 173m2.

Bytový dom Brána pozostáva zo 120 moderne riešených jedno- až trojizbových bytov. Originálne riešenie bytových jednotiek, v niektorých častiach s celostenovým presklením, poskytne prekrásny výhľad na panorámu starého mesta a jedinečný pocit vzdušnosti a priestrannosti v každom momente užívania bytov.

Vzájomné natočenie veží v tvare otvorenej brány pritom myslí na zachovanie súkromia a intimity všetkých ich obyvateľov.

www.viennagate.sk

Zdroj a vizualizácia: VIENNA GATE, a. s.