Bytové domy Gansberg Koliba

Gansberg Koliba

Projekt Gansberg Koliba pozostáva z troch nízkopodlažných bytových domov obklopených nadštandardne veľkým pozemkom s rozlohou 6 500 m2 v chránenom uzatvorenom areáli. Zastavaná plocha pozemku pritom predstavuje len 2 000 m2, zvyšok sú súkromné komunitné priestory a záhrady plné zelene.

„Bývanie na Kolibe ponúka mnoho rozmanitých bonusov. Každý k bývaniu pristupuje inak. Preto sme sa rozhodli, že byty v projekte rozdelíme do štyroch kategórií, ktoré viac personalizujú výber bytu v projekte Gansberg Koliba,“ hovorí Ivan Rolný, člen predstavenstva ITB Development.

V kategórii Garden sa nachádzajú 3- až 4-izbové byty s predzáhradkou a rozlohou až do 356 m2, vhodné pre ľudí, pre ktorých je záhrada neoddeliteľnou súčasťou ich života. City View ponúka luxusné 2- až 5-izbové byty, ktoré sa môžu pochváliť terasami s výmerou až do 200 m2 a výhľadom na celú Bratislavu.

Quiet ponúka tiché, útulné 2- až 3-izbové byty s výmerou až do 139 m2 vrátane exteriéru. Do kategórie Premium sú zaradené priestranné 4- až 5-izbové byty s výmerou až do 350 m2 vrátane terasy pre tých najnáročnejších užívateľov.

Miesto: Bratislava
Investor: ITB Development
Predpokladané ukončenie: 2. Q 2019

ZDROJ: ITB DEVELOPMENT