Svietidlá LEDVANCE Vintage 1906

Svietidlá LEDVANCE
Zdroj: LEDVANCE

Čisté tvary, kvalitné komponenty, ozajstné materiály: kolekcia Edition 1906 sa môže pochváliť klasickým vzhľadom, ktorý do popredia znovu stavia už dlho zabudnutý dizajnový prvok – samotné svetlo. LEDVANCE predstavuje nové portfólio svietidiel edície Vintage 1906.

Retro estetika v kombinácii s modernou technológiou LED žiaroviek. Spoločnosť LEDVANCE pridala do série Vintage Edition 1906, celkom 36 nových modelov svietidiel v piatich produktových radoch – Globe Glass, Cone Glass, Pipe, Carved Glass, Bubble Glass, v rôznych verziách, farbách a tvaroch skla.

Svietidlá z kolekcie Vintage Edition 1906 môžu osvetľovať všetky druhy priestorov. Hoci dojem z kolekcie Edition 1906 človeka prenáša späť do minulosti, LED technológia nám razantne pripomína, že sme v súčasnosti.

Nová séria svietidiel 1906 pokračuje v myšlienke kombinovať modernú technológiu LED s retro dizajnom, odkazujúc na avantgardné štýly 50. 60. a 70. rokov. Pre tieto svietidlá z edície 1906 sú ideálne žiarovky s technológiou Bluetooth zo série LEDVANCE SMART+ . Rovnako ako všetky modely v úspešnej sérii 1906, aj nové svietidlá majú päticu E27 a dajú sa použiť s akoukoľvek vhodnou žiarovkou E27.

Svietidlá LEDVANCE séria Vintage Edition 1906
Svietidlá LEDVANCE séria Vintage Edition 1906 | Zdroj: LEDVANCE

Svietidlo v dizajne, je v súčasnosti horúcim trendom na trhu. Módne industriálne svietidlá sú skvelou príležitosťou ako oživiť interiér. Modely Pipe sú charakteristické svojimi minimalisticky rovnými alebo zakrivenými tvarmi. Vďaka svojmu jedinečnému dizajnu sa stanú objektom záujmu každého interiéru.

K dispozícii sú ako závesné, stolné a stojaté verzie. Ponúkajú flexibilné nastavenie polohy svetelného zdroja vďaka dizajnu Pendulum Pre. Výhodami svietidiel je nielen rýchla a jednoduchá inštalácia, ale rovnako aj ich meniteľný vzhľad vďaka rôznym tvarom žiaroviek E27 dostupných samostatne. Súčasťou balenia svietidla je kompletné príslušenstvo pre montáž a zapojenie.

Na rozdiel od žiarovie k Edition 1906, ktoré budú naďalej niesť značku OSRAM, nové svietidlá 1906 sa budú predávať pod značkou LEDVANCE.

Viac informácií na www.Ledvance.sk

ZDROJ: PR článok spoločnosti LEDVANCE s.r.o.

Komentáre