Súťažte a zmeňte svoju kúpeľňu s výhrami od značky Jika!

sutazte a zmente svoju kupelnu s vyhrami od znacky jika

Chcete premeniť svoju starú kúpeľňu na novú? Potom súťažte na www.jika.sk a získajte kúpeľňové vybavenie značky Jika v hodnote 2 000 eur. Každý mesiac vyhráva jedna kúpeľňa z desiatich návrhov kúpeľní vybraných známym českým dizajnérom Michalom Janků.

Kúpeľňa je miesto, kde by sme sa mali vždy cítiť dobre a príjemne. Ak však z vodovodného kohútika stále kvapká alebo denne vrážame do rovnakého rohu, je najvyšší čas na zmenu. Rekonštrukcia je finančne náročná a často si ani nie sme istí, či je naše riešenie optimálne. S Jikou bude ale vaša rekonštrukcia hračka.

Čo môžete vyhrať?

Od septembra do novembra bude známy český dizajnér Michal Janků na základe originálneho opisu súčasného stavu kúpeľne vyberať tie, ktorým pripraví návrh riešenia ušitý na mieru. Už sa nebudete musieť trápiť, kam najlepšie umiestniť umývadlo, sprchovací kút alebo kôš na špinavú bielizeň. Jednoducho zveríte svoju kúpeľňu do rúk odborníkovi a on vám poradí s výberom nábytku, sanity aj s optimálnym využitím priestoru.

Najzaujímavejšiemu príspevku mesiaca navyše Jika venuje aj kúpeľňové vybavenie v hodnote 2 000 eur. A verte, zaručene je z čoho vyberať! Jika si pre svojich zákazníkov tento rok pripravila novinky, ktorými osloví milovníkov dizajnu i zástancov praktických riešení. Či už sa rozhodnete využiť svoju výhru na nákup kúpeľňového nábytku radu Mio new, alebo Olymp, určite nebudete ľutovať.

Ako sa zapojiť do súťaže
Zúčastniť sa na súťaži je veľmi jednoduché. Zaregistrujte sa na serveri www.jika.sk. Pomocou odkazu „Pridať kúpeľňu do súťaže“ nahrajte fotky a plánik so základnými rozmermi svojej súčasnej kúpeľne. Napíšte, čo vám v tejto chvíli na kúpeľni najviac prekáža, prečo a čo chcete zmeniť a po čom v kúpeľni túžite. Čím originálnejší bude váš komentár, tým viac nádejí na výhru máte! Veľa šťastia v súťaži vám praje značka Jika.

www.jika.sk

–>–>