Partneri sekcie:

Štíhle a inteligentné umývadlové batérie

image 98867 25 v1

Elektronické batérie umožňujú hygienicky dokonalé umytie rúk, pretože pri spúšťaní a zastavovaní vody sa ich vôbec nedotýkate. Ale doteraz sa môžete stretnúť so zažitou predstavou, že vo verejných a poloverejných budovách musia byť tieto batérie robustné, aby vydržali vysokú frekvenciu používania a niekedy aj hrubé zaobchádzanie. 

Elektronické batérie však môžu byť štíhle, elegantné a zároveň veľmi pevné a odolné. Dobrým príkladom sú batérie Geberit, ktoré sú ideálnym riešením na letiská, do barov, reštaurácií, dokonca i do nákupných centier či škôl. Batérie Piave či Brenta majú nezvyklo elegantný štíhly vzhľad, pretože s výnimkou infračerveného snímača sú všetky elektronické a funkčné časti umiestnené v oddelenej krabici pod umývadlom, kde sú bezpečne chránené pred vlhkom.

Detail umývadlovej batérie Geberit Brenta

Za ich prepracovaným tvarom stojí jeden z najrešpektovanejších priemyselných dizajnérov Christoph Behling z londýnskeho štúdia Christoph Behling Design. Okrem vynikajúceho pomeru ceny a výkonu sa nový systém umývadlových batérií môže pochváliť aj prekvapivo hospodárnou prevádzkou.

Priemyselný dizajnér Christoph Behling

Je to tým, že napájanie elektrinou možno riešiť hneď tromi spôsobmi: zo siete, z batérie alebo z vlastného nezávislého generátora, ktorý je poháňaný prúdom vody vo vodovodnom potrubí, pričom spôsob napájania elektrinou možno kedykoľvek neskôr zmeniť.

Stojančeková batéria Geberit Piave je ideálna do verejných priestorov.
ZDROJ: GEBERIT