SOLINO Black: sprchové zásteny s decentnými prvkami v čiernej farbe

Ak ste vyznávačom kombinácie rafinovaných materiálov a dokonalého súladu tvarov vyberte si svoju ideálnu sprchovú zástenu zo širokej ponuky zásten radu SOLINO Black.

Čierna farba je tajomná, elegantná a zmyselná. A práve čierna farba inšpirovala konštruktérov spoločnosti SanSwiss pri vývoji sprchových zásten BLACK LINE. Nájdete tu ako klasické sprchové kúty Annea, Solino, TOP LINE S, tak i Walk-in zásteny STR4P s netradičnými sklami.

Kombináciou jemných línií, tvarov a proporcií vytvorili konštruktéri dokonalú kompozíciu, ktorá harmonicky ladí s každým interiérom. Sprchové zásteny BLACK LINE sú určené predovšetkým pre ľudí, ktorí vyznávajú klasickú eleganciu, moderný dizajn a predovšetkým prvotriednu kvalitu.

Ak ste vyznávačom kombinácie rafinovaných materiálov a dokonalého súladu tvarov, vyberte si svoju ideálnu sprchovú zástenu zo širokej ponuky zásten radu SOLINO Black. Premyslené detaily, hladké matné povrchy a kontrastné textúry vytvoria jedinečný štýl, ktorý dokonale splynie s Vašou kúpeľňou.

Sprchové zásteny BLACK LINE sú určené predovšetkým pre ľudí ktorí vyznávajú klasickú eleganciu moderný dizajn a predovšetkým prvotriednu kvalitu.

Či už sa jedná o krídlové dvere s otváraním von alebo von aj dovnútra, alebo o skladacie dvere pre úsporu miesta pri modeloch SOLINO F. Aj u tejto rady sú pánty vybavené zdvihovým mechanizmom a sú na vnútornej strane zapustené, čo oceníte predovšetkým pri čistení sprchovej zásteny . Ľahkej údržbe napomáha aj štandardne dodávaná antiplaková úprava skla Aquaperle.

Dve možnosti upevnenia pre optimálnu stabilitu pevných stien: štandardne dodávaná rohová vzpera alebo stabilizačná vzpera za príplatok. Madlá, pánty, vyrovnávacie profily, vzpery v elegantnej čiernej farbe dokonale ladia so sprchovou zástenou a poskytujú veľa možnosti pre nápadité a praktické riešenie Vašej kúpeľne.

www.sanswiss.sk

ierna farba inšpirovala konštruktérov spoločnosti SanSwiss pri vývoji sprchových zásten BLACK LINE

KategórieInteriérový dizajn