Route – Unikátny interiérový koncept

Obývačka Elis Route má v ponuke skrinky vhodné na vytvorenie úložného priestoru a zároveň otvorené policové skrinky na krásne dekorácie.

Hlavným princípom unikátneho interiérového konceptu Route je umožniť zákazníkovi zariadiť svoj interiér tak, aby harmonicky ladil farbou, tvarom a materiálom. Základným stavebným prvkom sa stali naše najúspešnejšie skrinky z kuchynských nábytkových modelov. Sú rokmi overené a inovujú sa podľa aktuálnych trendov a požiadaviek zákazníkov.

OTVORENÁ DISPOZÍCIA – ŽIADNY PROBLÉM

Najširšie využitie nájde nábytková séria Route pri zariaďovaní otvorených dispozícií kuchyne a obývačky. Stále populárnejšie prepojenie denných častí našich domovov je priam nevyhnutné zariadiť nábytkom, ktorý je dokonale zladený v každom detaile.

Obývačka Ester Route v bielej nadčasovej farbe je hravo doplnená a akcentovú žltú farbu
Obývačka Ester Route v bielej nadčasovej farbe je hravo doplnená a akcentovú žltú farbu |

Pre Route žiadny problém hlavne vďaka tomu, že vychádza priamo z kuchynských modelov. V praxi to znamená, že ku každej kuchyni je identický model aj do obývačky. Už žiadne kompromisy pri hľadaní ideálnej kombinácie kuchyne a obývačky, nábytková séria Route je riešenie pre každého.

Obývačka Tea Route pôsobí vzdušne a použitá kombinácia drevitého dekoru a grafitovej farby bude trendová veľmi dlhý čas.
Obývačka Tea Route pôsobí vzdušne a použitá kombinácia drevitého dekoru a grafitovej farby bude trendová veľmi dlhý čas. |

Viac o koncepte Route nájdete na www.decodom.sk