Komplex Nuppu v Ružinove sa postupne blíži k dokončeniu

NUPPU Asteri
Zdroj: YIT Slovakia

Najnovšie pribudnú dve menšie budovy pod názvom Asteri a s dokončením týchto domov sa ukončia aj práce na veľkorysom dvore, ktorý patrí k hlavným benefitom pre obyvateľov v projekte. Asteri prinesie spolu 78 apartmánov. Kolaudácia objektov sa očakáva pred koncom roka 2023.

Etapa Asteri bude pozostávať z dvoch osempodlažných budov a výškovo tak nadviaže na predchádzajúce etapy. Hoci objekty budú menšie. Záujemcovia majú odteraz možnosť zakúpiť si niektorý zo 78 jedno- až štvorizbových apartmánov. Súčasťou každého bude balkón alebo terasa.

K vybraným apartmánom patrí aj pivničná kobka. Okrem nového bývania pribudne v komplexe 32 parkovacích miest umiestnených v otvorenej garáži na prízemí a ďalšie parkovacie miesta na vonkajších plochách. V apartmánoch na ôsmom podlaží bude zabezpečované vetranie pomocou rekuperačných jednotiek.

Najobľúbenejšou časťou komplexu pre obyvateľov je dvojhektárový dvor, ktorý im poskytuje široké možnosti na trávenie voľného času. Park sa rozrastá postupne s každou novou etapou a s etapou Asteri bude finálne dokončený.  Po návrate z dvora či pobytu v prírode budú mať obyvatelia dvoch nových budov taktiež k dispozícii priestory v prízemí.

Komplex Nuppu patrí v Bratislave k obľúbeným rezidenčným projektom, pretože od prvej etapy poskytuje svojim obyvateľom kvalitné bývanie, ale aj kvalitné verejné priestory pred a za domom v podobe priestranného a bohato vybaveného dvora, ktorý všetkým obyvateľom slúži na relax a oddych,“ hovorí Milan Murcko, generálny riaditeľ YIT Slovakia.

YIT Slovakia, red