Bytový projekt Kopčianka

08 PARK
Zdroj: Metrostav Slovakia a.s.

Nový rezidenčný projekt od stavebnej spoločnosti Metrostav Slovakia a.s., menom Kopčianka, prinesie 308 bytov v II. etapách výstavy. Výstavba I. etapy troch bytových domov odštartovala začiatkom roka a oficiálny predaj je spustený od 1. 2. 2021.

Projekt sa navrhoval so zámerom vytvoriť nový charakter tejto rýchlo meniacej sa časti Petržalky. Jednou z hlavných predností nového bývania v Kopčianke je pestrá infraštruktúra so skvelým dopravným napojením a ľahko dostupným Starým Mestom.

Poloha v kombinácii s kvalitnou občianskou vybavenosťou, susedným rakúskym vidiekom a blízkou Viedňou umožnia budúcim obyvateľom naplno užívať svoj nový domov, či už radšej trávia čas v prírode športom alebo kultúrou v centre.

10 Severná fasáda
Zdroj: Metrostav Slovakia a.s.

Budovy sú navrhnuté tak, aby na každom poschodí boli maximálne štyri byty, čím sa podporí susedský život a dopraje obyvateľom priateľskú pohodu, no zároveň sa zachová ich súkromie. Tri plánované vnútrobloky medzi domami dotvoria príjemné prostredie a ponúknu priestor na vznik nových susedských komunít.

Aktívne prízemie s malými obchodmi, ako aj relax zóny v tieni stromov, ponúknu ďalšie možnosti pre trávenie voľného času. Byty sú riešené prispôsobivo a každý priestor je dôsledne premyslený. Každý byt má vlastnú lodžiu a výhľad do parku, na krajinu, či na mesto. Kopčianka tak ponúka skutočne príjemné bývanie v blízkosti centra.

02 BALKON
Zdroj: Metrostav Slovakia a.s.

Prezentované informácie môžete pozrieť TU

www.metrostav.sk
www.kopcianka.sk

ZDROJ: PR článok spoločnosti Metrostav Slovakia a.s.