Vchodové dvere pre bezpečný domov!

image 91210 25 v1

Radi by sme Vám predstavili bezpečnostné kovanie, ktoré firma BRUVO Slovakia s.r.o. montuje do plastových vchodových dverí, ktoré vyrába. Je to automatický zámok s magnetom a hákmi, ktoré zabránia neželanému vniknutiu do domu!

Strelky a háky, ktoré sú účelovo rozmiestnené po celej dĺžke kovania, sa pri tomto type zámku vysunú automaticky v momente, kedy sa dvere zatvoria a magnet sa dostane do blízkosti svojho protikusu v ráme. V dôsledku pôsobenia magnetickej sily, sa automaticky aktivuje celý mechanizmus lišty kovania. Tento mechanizmus sa však spustí len v prípade, ak sú dvere úplne zatvorené. 

Aby sme zámok ovládali, nie je teda potrebné zodvihnúť kľučku dverí dohora, ako pri štandardných typoch SKG zámkov, ktoré sú používané bežne.  Pre elektronické ovládanie dverí môžeme i pri tomto type namontovať motorček.  Ak na dvere namontujeme madlo, alebo guľu, dvere sa stávajú ťažko preniknuteľnou bariérou pre neželaných hostí. 

Výborná funkčnosť tohto dômyselného zámku je dôvodom, prečo naši dodávatelia odporúčajú tento typ zámkov. A prečo ho našim zákazníkom odporúčame my? Tento zámok sa radí k bezpečnostnému kovaniu RC2.  A to je vyšší štandard,  ktorý jednoducho k oknám a dverám výrobcu Bruvo Slovakia s.r.o. patrí automaticky.

Kontakt:
Priemyselná 5, 926 01 Sereď
Tel. 031/701 25 26,mail: e.cvicelova@bruvo.sk, www.bruvo.sk