Kuchyňa bez problémov

image 95558 25 v1

Vysoká kvalita kuchýň z produkcie spoločnosti Decodom získala ocenenie poroty na výstave Moddom 2017. Členovia komisie ocenili moderný dizajn a progresívne technologické spracovanie detailu kuchýň Decodom.

Kuchyne z Topoľčian

Vieme aké dôležité miesto v domácnostiach má kuchyňa. Jej vývoju a výrobe sme zasvätili už desaťročia. Kladieme dôraz na precízne spracovanie materiálu, podporujeme moderné technológie vo výrobe. Pravidelnou návštevou výstav nábytku, sledujeme nové trendy a prenášame ich do našich výrobkov. Pri výbere novej kuchyne určite oceníte nielen širokú škálu štýlov a farebných vyhotovení, ale aj rôzne technické riešenia, ktoré sú v našich predajniach odprezentované. Kuchyne sú našou pýchou a chceme, aby sa stali pýchou každého nášho zákazníka.

Plánujte doma

Novú kuchyňu na mieru si teraz môžete začať plánovať aj doma. Je to jednoduché. Využite našu novú službu „Kuchyne online“. Ako na to? Navštívte našu stránku www.decodom.sk vyberte si kuchyňu, ktorá sa vám páči a vyplňte jednoduchý dotazník s názvom „Kuchyne online“. My pre vás pripravíme grafický návrh a zašleme na vašu e-mailovú adresu. Prvý krok k novej kuchyni tak máte ľahko za sebou. Novú službu „Kuchyne online“ nájdete na naše web stránke www.decodom.sk v časti Služby.