Devialet Phantom – buďte výnimoční

image 73827 25 v2

Zoznámte sa s horúcou novinkou, ktorá len teraz vstupuje do predaja. Devialet mieri vysoko v segmente, kde nemá konkurenciu. Svet multi- room  riešení dostane produkt, ktorý je „hlasnejší“. Na rozdiel od aktuálnej ponuky sa jedná o výrobok s kvalitným prevedením, vyrobený v Európe, ktorý kladie veľký dôraz na zvuk,  no disponuje aj vymoženosťami mainstreamu. S podporou najbohatšieho Francúza prichystal Devialet ďalšie revolučné prekvapenie pre milovníkov dobrého zvuku.  Je ním model Phantom.

Ide o dizajnový kúsok, ale aj o potešenie pre audiofilov, pretože v Devialete si v prvom rade dávajú záležať na zvuku. A, samozrejme, na technológiách. Tými najmodernejšími je tento prístroj prešpikovaný. V Devialete však nezabúdajú ani na praktické stránky svojich produktov.

Ak si kladieme otázku, čím môže Phantom osloviť architektov, nájdeme hneď viacero odpovedí. Prvým z dôvodov je už spomenutý dizajn a prevedenie v bielej a striebornej farbe. Tie sú dnes moderné a zároveň neutrálne, hodia sa teda aj do interiérov, kde dominuje drevo. Potom sú tu technológie, ktoré zjednodušujú život ako Wi-Fi, multi room pripojenie až do 24 zón(resp. miestností), pripojenie cez aplikáciu v mobilnom telefóne alebo v tablete, pripojenie na služby ako Deezer, alebo Tidal. A to všetko bez potreby „omotať“ káblami polovicu bytu, alebo domu. Stačí len zapojiť napájanie a spárovať ho s mobilným zariadením.

Flexibilite sa medze nekladú – môže sa používať ako jeden reproduktor, stereo, alebo pri viacerých kusoch nastaviť ako domáce kino. Pri vhodnej príležitosti zas môžete Phantom prekonfigurovať do „party mode“ pre celý dom. Devialet Phantom predstavuje skvelú kombináciu moderných technológii, zaujímavého dizajnu a zvuku najvyšších parametrov.

Hmotnosť 11 kg a rozmery 253 x 255 x 343 mm naznačujú, že Devialet Phantom nie je žiadnym obrom. Zmestí sa aj na policu vedľa kníh a ani v menšej izbe nezaberie priveľa miesta.

Napriek subtílnej postave však disponuje pozoruhodným výkonom. Model Phantom má špičkový výkon 750W a vyšší model Silver Phantom dokonca až ťažko uveriteľných 3000W, v rovnakom kompaktom rozmere. K tomu pridajme prakticky nulový šum, a vďaka vstavanému subwoofer- u nie je potrebné pokrývať nižšie basové frekvencie ďalšou veľkou „krabicou“. Phantom využíva technológie ako AHD (Analog/Digital Hybrid), SAM (Speaker Active Matching) a niekoľko ďalších, ktoré sú známe a osvedčené u jeho väčších súrodencov.

Ak si na záver položíte otázku, čo získa konečný užívateľ, odpoveď je jednoduchá. Dostane všetko to, čo audiofil z veľkého systému, to čo architekt z dizajnu, ktorý vhodne harmonizuje s interiérom  moderných príbytkov – zvuk bez kompromisov, jednoduchú ovládateľnosť a pritom, vďaka kompaktným rozmerom, aj faktickú mobilitu výrobku. Devialet Phantom nie je len dobrou voľbou, je to príležitosť získať technologický a dizajnérsky unikát.

Devialet dováža na Slovensko Bis Audio.
www.bisaudio.sk

KategórieUdalosti