Partneri sekcie:
  • Peikko
  • Vaillant
  • STAT_KON
  • SKSI

K tehlám od HELUZu navyše spotrebiče

image 89104 25 v1

Výrobca tehál HELUZ pripravil na jar akciu pre svojich zákazníkov. Pri objednaní stavebného materiálu od 1. februára do 14. apríla 2017 získajú darčekovú poukážku na nákup spotrebičov v internetovom obchode HEJ.sk až vo výške 400 EUR ak tomu individuálnu VIP zľavu na ďalší nákup. Darčekové poukážky sú platné do konca roka 2017.

Jarnú akciu HELUZu môžu využiť stavitelia rodinných domov, ktorí sa od 1. februára do 31. marca nezáväzne zaregistrujú na webe www.heluz.sk/akcie a do 14. apríla 2017 si objednajú vybraný druh tehál. Pri odbere tehál od svojho predajcu do konca apríla získajú vďaka akcii darčekový poukaz do internetového obchodu HEJ.sk a individuálnu VIP zľavu na ďalší nákup elektrospotrebičov. Hodnota darčekového poukazu je závislá na vybranom druhu tehál. Pri objednaní tehál HELUZ Family 2in1 alebo HELUZ Family získajú darčekový poukaz pre výber spotrebičov v hodnote 400 EUR, pri odobratí tehál HELUZ STI poukaz za 250 EUR a pri kúpe tehál HELUZ PLUS brúsené si môžu na darčekový poukaz v HEJ.sk vybrať spotrebiče za 150 EUR.
Podmienkou pre získanie darčekovej poukážky a VIP zľavy na spotrebiče je spracovanie cenovej ponuky spoločnosťou HELUZ, a to na základe projektovej dokumentácie rodinného domu. Jarnej akcie sa môžu zúčastniť aj tí zákazníci, ktorí už majú cenovú ponuku vytvorenú.

Ako získať k tehlám spotrebiče navyše?
Prvým krokom je teda registrácia do 31. marca 2017 na webe www.heluz.sk/akcie. Zákazníci, ktorí už majú spracovanú cenovú ponuku, uvedú v registračnom formulári číslo cenovej ponuky. Klienti bez cenovej ponuky zažiadajú na webovom formulári o jej vytvorenie. Do piatich pracovných dní od dodania podkladov na spracovanie cenovej ponuky dostanú zákazníci do svojho e-mailu zadarmo spracovanú cenovú kalkuláciu svojho rodinného domu. Súčasne s kalkuláciou dostanú zľavový kupón so zľavovým kódom. Ten je dôležitý nahlásiť svojmu predajcovi stavebnín pri objednaní stavebného materiálu. Zároveň je k získaniu darčekového poukazu nutné predajcovi uviesť meno investora a miesto stavby. Miesto stavby je dôležité pre to, aby staviteľovi mohol zástupca spoločnosti HELUZ odovzdať poukaz osobne.

Dôvody, prečo si vybrať tehly HELUZ
Tehly sú rokmi preverený materiál. Vytvára pocit istoty a bezpečia. HELUZ vyvinul vlastnú technológiu modernej tehly, ktorá má najlepšie tepelnoizolačné parametre na trhu. Preto tehly Family 2in1 už nemusíte zatepľovať. Hodnota súčiniteľa prestupu tepla je 0,11 W/m2K, takže spĺňajú požiadavky aj pre pasívne domy, a to bez nutnosti dodatočného zateplenia. Stavba je jednoduchá vďaka presnému tvarovaniu a rýchlemu murovaniu. Ušetríte čas aj peniaze. S HELUZom nemusíte hľadať iné riešenie. Ponúka systémové riešenie celej hrubej stavby – od obvodového muriva, malty, omietok a lepidiel, cez roletové a žalúziové preklady, komínové systémy až po stropné panely.

www.heluz.sk/akcie

KategórieTehly, tvárnice