Vonkajšie ohnisko s možnosťou grilovania

Firma Karma Český Brod je na celosvetovom trhu už viac ako 110 rokov a teraz prichádza zo svojou novou značkou KARMA PREMIUM na český a slovenský trh.

Krby a krbové kachle ako aj vonkajšie ohniská však poskytujú omnoho viac. Vytvorili sme produkt, ktorý splní akékoľvek očakávania a požiadavky dnešnej doby a pozdvihne zážitok zo zapáleného ohňa na úplne inú úroveň. Vonkajšie ohnisko Infinity urobí z každého posedenia na záhrade, či terase spoločenský aj gastronomický zážitok.

Zdroj: Karma Slovakia

Plynový stôl s ohniskom je ideálnym riešením pre dlhé letné večery. S prichádzajúcou jeseňou vám predĺži vonkajšiu sezónu a zaistí príjemný zdroj tepla.

Línie zlatistých plameňov zútulnia akýkoľvek vonkajší priestor a s doplnkovým príslušenstvom ho môžete využiť aj ako praktickú vonkajšiu kuchyňu a ugrilovať si chutnú večeru.

Zdroj: Karma Slovakia

Vonkajšie ohnisko Infinity je perfektným riešením pre každého, kto rád trávi večery vonku. Elegantné opláštenie z umelého ratanu je praktické na údržbu a spĺňa všetky estetické parametre užívateľa. Krycia doska je zo sklo keramiky s dekorom kameňa.

Rýchla inštalácia a jednoduchá obsluha určuje tieto ohniská pre široké využitie u spotrebiteľa.

www.karma.sk