Unikátne farby na ozvláštnenie každého projektu

aster Collection Povrchové úpravy stien Vzorkovník Mapei 1
Zdroj: Mapei

Farbami možno zvýrazniť vizuálnu podobu stavby, podčiarknuť jej jedinečnosť či podtrhnúť osobnosť a individuálny vkus investora alebo projektanta.

Správnym kombinovaním odtieňov sa dá tiež ovplyvniť celková atmosféra interiéru aj exteriéru. Vytvárať najrozmanitejšie farebné variácie umožňuje Master Collection od spoločnosti Mapei.

Nová kolekcia farieb ponúka rôznorodé možnosti kreovania zaujímavých architektonických ideí, pričom farby spĺňajú aj technologické požiadavky projektu. S výberom vhodných odtieňov a ich vzájomným kombinovaním pomôže vzorkovník Master Collection na web stránke Mapei.

Viac ako 1000 unikátnych farieb

Exkluzívna kolekcia s viac ako 1000 originálnych farebných odtieňov je určená pre rôzne systémy povrchových úprav. Farby dokonale pokryjú všetky typy muriva, omietky, staré nátery či steny v interiéri. Zaručujú ľahkú aplikáciu a majú dobré krycie vlastnosti.

Zároveň sa vyznačujú stálofarebnosťou, odolnosťou proti špine, schopnosťou odpudzovať vodu či odolnosťou proti UV žiareniu. Farby sú odolné aj v alkalickom prostredí a majú vhodný  index odrazu svetla pre použitie so systémom Mapetherm. Vďaka tónovaciemu systému ColorMap® si možno navyše namiešať aj vlastný jedinečný odtieň a  vhodne ho zladiť s ďalšími detailmi projektu.

Zdroj: Mapei

Pestrá paleta odtieňov zostavená odborníkmi

Nový koncept farieb pre povrchové úpravy stien bol vytvorený z kombinácie vedeckého prístupu a odborných skúseností, ktoré spoločnosť Mapei získala počas viac ako 80 rokov svojej existencie a realizácie veľkých i malých projektov v Taliansku i v zahraničí.

Kolekcia bola zostavená na základe odporúčaní a požiadaviek architektov a užívateľov z celého sveta. Farby prešli náročnými skúškami v najmodernejšom laboratóriu Mapei, v ktorom tím odborníkov skúmal špecifické kľúčové vlastnosti s dôrazom na kreativitu a túžbu inovovať.

Zdroj: Mapei

Viac informácií získate na www.mapei.sk