Partner sekcie:
  • Stavmat
  • Vaillant
  • KM BETA

Dizajnové vykurovacie teleso – KORATHERM HORIZONTAL VKM

image 67278 25 v1

KORATHERM HORIZONTAL VKM obohacuje rad dizajnových vykurovacích telies KORATHERM. Tento nový model významne rozširuje portfólio komfortných telies vyrábaných firmou KORADO. Široký sortiment uceleného produktového radu KORATHERM pozostáva z piatich základných modelov. Líniové, horizontálne alebo vertikálne orientované vykurovacie profily sú konštrukčne usporiadané do mnohých typov.

Dizajnové vykurovacie telesá KORATHERM predstavujú moderný dizajn spojený s efektívnym spôsobom využívania a šírenia tepla vo vykurovanej miestnosti. Ich čelná plocha podporuje sálavú zložku tepla a prispieva tak k pocitu tepelnej pohody. Vykurovacie telesá KORATHERM sú moderným riešením a praktickým doplnkom do predsiení, vstupných hál v obytných i verejných budovách, do výkladov, zimných záhrad, panoramatických okien, zasklených priechodov, vestibulov a pod. Ponúkaná farebná paleta spolu s variabilne riešeným pripojením týchto telies na vykurovaciu sústavu rozhodne splní aj požiadavky toho najnáročnejšieho zákazníka.

KORATHERM HORIZONTAL VKM je najnovší model, ktorý rozširuje portfólio dizajnových vykurovacích telies. Zabudovaný vnútorný prepájací rozvod, spodné stredové pripojenie a regulačný ventil sú jeho neoddeliteľnou súčasťou a zvyšujú funkčnosť tohto telesa vo všetkých moderných vykurovacích sústavách. Progresívne spodné stredové pripojenie v prípade tohto modelu umožňuje nenásilné včlenenie do interiéru. Model je určený do dvojrúrkových vykurovacích sústav s núteným obehom teplonosnej látky; pripojenie na vykurovaciu sústavu je pritom vždy spodné stredové, s rozstupom 50 mm. Niektoré typy sú na dosiahnutie väčšieho tepelného výkonu doplnené prídavnou plochou na prechod tepla. Typ 11 sa dodáva s plným horným krytom, typy 20, 21, 22 s hornou krycou mriežkou.

Povrchová úprava

Použitá technológia kataforézneho lakovania základnej vrstvy zaisťuje dlhodobú odolnosť proti korózii. Základná vrstva a kvalitná finálna úprava garantujú hygienickú neškodnosť povrchu vykurovacej plochy. Sú zhotovené s maximálnym ohľadom na životné prostredie a v súlade s požiadavkami normy DIN 55 900. Základným farebným odtieňom je biela RAL 9016. Na objednávku možno dizajnové vykurovacie telesá dodať v iných farebných odtieňoch podľa vzorkovnice. K dispozícii je tak ďalších 21 odtieňov, ktoré spĺňajú aj tie najvyššie nároky zákazníkov a architektov.

Základná výbava

Všetky typy sa dodávajú s ochranným obalom, odvzdušňovacím ventilom, prípadne s tzv. zaslepovacou zátkou a krytom. Príchytky podľa zákazníkovho výberu sa dodávajú zvlášť na objednávku.

Montáž

V prípade dizajnových vykurovacích telies KORATHERM sa kladie maximálny dôraz na variabilitu a univerzálnosť, a to pri návrhu aj pri samotnej realizácii. Tieto telesá sa dodávajú s privarenými príchytkami na montáž na stenu, niektoré však možno objednať i bez týchto príchytiek. Tie sú vhodné na montáž na podlahu .

Kvalita a záruka

Výrobky KORATHERM sú garanciou kvality. Pri všetkých typoch sa testuje tesnosť. Pri nákupe týchto dizajnových vykurovacích telies zákazník získava nadštandardnú záruku 5 rokov.

KORADO

KORADO vyrába a dodáva kompletný sortiment radiátorov a konvektorov. Panelové radiátory RADIK®, rúrkové kúpeľňové radiátory KORALUX®, dizajnové vykurovacie telesá KORATHERM®, konvektory KORADO. Od mája 2014 je v ponuke aj ďalšia z noviniek, a to energeticky úsporný radiátor s riadeným zatekaním. Kvalitu vykurovacích telies KORADO si overilo vyše 30 miliónov zákazníkov na celom svete.

 

KORADO – TEPLO, KTORÉ VÁS ZAHREJE

Kontaktné údaje

KORADO, a. s.

Bří Hubálků 869

560 02 Česká Třebová

Česká republika

Telefón:  +420 465 506 111

e-mail: info@korado.cz


Komentáre