Nové, mimoriadne tiché vnútorné tepelné čerpadlá

Tepelné čerpadlo Vaillant s prieduchmi cez stenu

Nízke prevádzkové náklady, minimálna hlučnosť a zjednodušená inštalácia – bez potreby vonkajšej jednotky. Tým sa vyznačujú nové vnútorné tepelné čerpadlá typu vzduch/voda. Nepotrebujú vonkajšiu jednotku, čím sa výrazne uľahčil proces montáže. Inštalujú sa dovnútra budovy, s prieduchmi cez obvodovú stenu. Vďaka vysokej účinnosti a hermeticky uzavretému chladivovému okruhu majú nízke prevádzkové náklady.

Zariadenie versoTHERM plus vzduch/voda (3, 5 a 7 kW, A++) dokáže zabezpečiť tepelnú pohodu v interiéri, chladenie a (v kombinácii s externým zásobníkom) aj prípravu teplej vody. Patrí medzi najtichšie vnútorné tepelné čerpadlá na trhu, jeho hlučnosť je porovnateľná s modernou chladničkou.

Vaillant versoTHERM plus vnútorné tepelné čerpadlo

Druhou novinkou je Vaillant recoCOMPACT exclusive (3,6-7,2 kW). Ide o vnútorné tepelné čerpadlo typu vzduch/voda, zásobník teplej vody a centrálnu vetraciu jednotku – v jedinom, kompaktnom zariadení. Zabezpečí komfortné vykurovanie (A++), chladenie, prípravu teplej vody a tiež riadené vetranie s rekuperáciou tepla. Obidve novinky sa ovládajú pomocou inteligentného regulátora multiMATIC 700 (s možnosťou ovládania cez internet a aplikáciu v smartfóne).

Novinka tepelné čerpadlo Vaillant recoCOMPACT exclusive

 

www.vaillant.sk

KategórieTepelné čerpadlá