Inovatívne tepelné čerpadlá ovládané cez smartfón

Vaillant flexoCOMPACT exclusive

Hľadáte inovatívne a spoľahlivé riešenie vykurovania? Vyskúšajte flexibilné zariadenia s nemeckou kvalitou, nízkymi prevádzkovými nákladmi a s ovládaním na diaľku – pomocou internetu, smartfónu a aplikácie. Osvedčili sa na vykurovanie i prípravu teplej vody a dokážu aj chladiť.

Reč je o flexibilných tepelných čerpadlách Vaillant flexoTHERM a flexoCOMPACT exclusive. Sú označené etiketou Green iQ, ktorá je určená len pre trvalo udržateľnú, vysokoúčinnú technológiu so schopnosťou inteligentného internetového pripojenia.

Flexibilne využívajú zdroj tepla podľa výberu, či už je to zem, voda alebo vzduch. Dostupné sú vo výkonových radoch 5, 8, 11, 15, 19 kW, zaraďujú sa do triedy A++/A+++ a majú novovyvinutý vysokoúčinný chladivový okruh, ktorým dosahujú vysoké COP.

Možno ich ľahko integrovať do existujúceho vykurovacieho systému alebo použiť pre rozšírenie na kombinovaný systém. Sú vhodné pre novostavby i modernizácie, do klasických i nízkoenergetických rodinných domov, aj pre menšie bytové domy.
www.vaillant.sk
www.kvalitne-tepelne-cerpadla.sk

Vaillant flexoTHERM a flexoCOMPACT exclusive

KategórieTepelné čerpadlá