Krbové kachle ALMEVA Hearth v kombinácii s dymovodom Quadra TW25

Spojenie krbových kachlí ALMEVA Hearth a dymovodu Quadra TW25 predstavuje jedinečné riešenie. Krbové kachle sú pripravené z výroby na koncentrické pripojenie vzduchu a dymovodu.

Toto pripojenie umožňuje privádzať spaľovací vzduch cez komín priamo do ohniska kachlí. Vďaka tomuto systému sú kachle vhodné pre pasívne a nízkoenergetické domy s nainštalovanou rekuperáciou, alebo sa uplatnia pri rekonštrukciách, pri ktorých nie je potrebné zasahovať do konštrukcie budovy a budovať zložité potrubie na prívod spaľovacieho vzduchu. Kachle sú k dispozícii v troch verziách – Scintilla glass, Scintilla stell a Focco.

Kachle sú vybavené množstvom praktických a dizajnových prvkov. Inovatívne ovládanie Airboxu, bolo vyvinuté tak, aby sa dal primárny a sekundárny spaľovací vzduch ovládať jednou páčkou. Celý systém bol navrhnutý a dlhodobo testovaný, aby vyhovoval všetkým prevádzkovým podmienkam.

Zdroj: Almeva

Spoločnosť ALMEVA sa dlhodobo riadi heslom „kto je pripravený, nie je prekvapený“. Filozofiou spoločnosti je uspokojovať potreby zákazníkov, a preto má väčšinu svojho portfólia na sklade v dostatočnom množstve aj v týchto ťažkých časoch. Krbové kachle ALMEVA nie sú výnimkou a zákazníkom sú k dispozícii okamžite, práve včas pred vykurovacou sezónou.

Viac na www.almeva.sk.

Zdroj: ALMEVA