Vinylové dielce Gerflor CREATION 55 bodujú dizajnom a parametrami

Gerflor Creation 55 dekor 0373 Silver City
Zdroj: Gerflor

Gerflor dokázal v tejto mimoriadnej kolekcii spojiť súčasné dizajnové trendy a špičkové technologické parametre. Zásadnou výhodou je aj možnosť kombinácie dekorov vo variantoch lepenej a zámkovej krytiny, navyše v rôznej špecifikácii nášľapnej vrstvy a celkovej hrúbky.

U väčšiny dekorov si navyše môžete vyberať z dvoch formátov, v ponuke sú aj dlhé XL lamely s dĺžkou 1,5 m. Samozrejmosťou je veľké množstvo doplnkov (podlahové lišty ap.).

Pre strednú komerčnú záťaž, napr. hotely, kancelárie (klasifikácia 33/42) sú určené lepené vinylové dielce Gerflor CREATION 55. Ich francúzsky dizajn uspokojí aj veľmi náročného zákazníka a v kombinácii s praktickými vlastnosťami, ako sú napr. komfort pri chôdzi, ľahká údržba a vodeodolnosť sú podlahy CREATION 55 skvelou voľbou.

Gerflor Creation 55 dekor 0441 Honey Oak
Gerflor Creation 55 dekor 0441 Honey Oak | Zdroj: Gerflor

Technológia zdvojeného jadra Duo Core robí z týchto vinylových dielcov Gerflor to najlepšie na trhu vinylových podláh. Vďaka kombinácii pružnej a tvrdej vrstvy v jadre podlahy si môžete dopriať pohodlnú chôdzu a súčasne sa spoľahnúť na vynikajúce úžitkové vlastnosti podlahy.

Všetky podrobnosti o vinylových dielcoch Gerflor CREATION nájdete na www.gerflor.sk.