Partneri sekcie:

Vytvorte si jedinečnú záhradu

schody zo série GRANDO

Záhrada nikdy nespí a jeseň je ideálnym časom na jej vylepšenie. Vy ste v lete načerpali na dovolenke inšpiráciu a my sme pre vás pripravili produkty, s ktorými ju môžete realizovať.

Premac má Akciovú jeseň. Stredomorské záhrady, alebo veľkomestský moderný minimalizmus? Žiadny problém s našou aktuálnou ponukou.

Terasa je prvým miestom, ktoré vidíte, keď z domu vykročíte na záhradu. A prvý dojem je najdôležitejší. Preto sme do ponuky zaradili hneď tri nové terasové platne NELIA, LIRA a LAMELL. Každá má svoje jedinečné čaro.

Ak máte chuť popustiť uzdu svojej fantázie a vytvoriť záhradu, akú nemá nik iný, voľbou pre vás budú nové dlažby. Rôzne tvary a veľkosti sú kombinovateľné a vytvárajú tak jedinečný efekt. Hrejivé odtiene menších tvarov pre malebný vidiek, alebo rovné línie pre moderné mesto. V našej ponuke si vyberajte dlažby CARMINO, MULTI COMPLEX, MAGNA, EXTRANO alebo URBAN.

Dlažba MULTI COMPLEX
Dlažba MULTI COMPLEX

Záhradu alebo terasu dotvoríte palisádou ROCK, obrubníkom CANTO TRAPEZ, schodmi a plotom zo série GRANDO. Ich povrch vytvára prirodzené prechody medzi prvkami a zjednocuje tak záhradu.

Vyberte si štýl, ktorý sa vám páči a tešte sa celoročne z funkčnej a krásnej záhrady.

Viac na www.premac.sk

KategórieDlažba