Partneri sekcie:

Ľahká údržba = povrchová úprava Perfect Clean TOP

image 100506 25 v1

Perfect Clean TOP (PCT) predstavuje najvyššiu kategóriu zušľachtenia povrchu betónu. Dlažby s touto povrchovou úpravou sa vyznačujú trvalo intenzívnymi farbami s hodvábnym leskom, sú nenasiakavé, odolné proti znečisteniu, jednoducho sa udržiavajú a výborne odolávajú poveternostným vplyvom. 

Táto povrchová úprava ochráni dlažbu nielen pred bežným znečistením, ale aj pred škvrnami od kávy, červeného vína, horčice, kečupu, rôznych druhov olejov a grilovaných produktov. S povrchovou úpravou Perfect Clean TOP možno tieto nečistoty pohodlne odstrániť obyčajným zotretím handrou, prípadne kefou a vodou so saponátom, ktorý následne spláchneme prúdom čistej vody.

Spoločnosť PRESBETON tento rok rozšírila ponuku dlažieb s povrchovou úpravou Perfect Clean TOP. Pôvodne bola úprava PCT aplikovaná iba na dlažbách ALMA a LAURIA. Po novom si však možno zakúpiť dlažby s úpravou Perfect Clean TOP i pri týchto vzoroch:

DAREA. Povrch tejto dlažby je dokonalou imitáciou drevených dosiek. Bude sa krásne vynímať na spevnených plochách v okolí rodinných domov, chát a chalúp, kde prirodzene splynie s okolitým prostredím. Vzhľadom na svoju výšku je táto dlažba vhodná predovšetkým na pochôdzne plochy.

ALTERNO. Ďalšia z radu dlažieb, ktoré na vydláždenej ploche kombinujú niekoľko rozmerovo rôznych kameňov. Skladbovú jednotku tvoria tri dlažobné kamene s výškou 80 mm. V ponuke je ALTERNO I a ALTERNO III. Tieto dlažby sú k dispozícii s hladkým povrchom a so zdrsnenou kefovanou ovrchovou úpravou. Sú ideálne na spevnené plochy v okolí rodinných domov či verejných stavieb, ako sú terasy, chodníky, námestia a pod.

PIANETA. Skladbová dlažba s reliéfnym povrchom tvorená štyrmi rozmerovo rôznymi kameňmi. Vhodná na pochôdzne plochy a miesta s občasným prejazdom osobných automobilov.  

SETIMO. Moderná dlažba, ktorej skladbová jednotka je tvorená siedmimi podlhovastými dlažobnými kameňmi, vďaka čomu vzniká na vydláždenej ploche naozaj netradičná skladba. Ideálna na plochy v okolí rodinných domov.

Viac na www.presbeton.sk.

ZDROJ: PR článok spoločnosti PRESBETON Nova, s.r.o.