Partner sekcie:
  • Stavmat

Termokamera FLIR E8 za akciovú cenu

image 65630 25 v1

FLIR Systems prichádza s jedinečnou ponukou produktu. Ešte nikdy predtým nebola tak výkonná termokamera tak cenovo dostupná.  FLIR Systems znižuje cenu nového produktu FLIR E8 o 1 761 libier (2 202,90 eur), táto ponuka je však časovo obmedzená*.

FLIR E8 je termokamera jednoduchá na používanie, ktorá poskytuje užívateľom prístup k úplne novým možnostiam a výkonu. Táto cenovo dostupná náhrada za pyrometer dokáže robiť termo snímky s určením teploty pre každý jeden pixel.  FLIR E8 termokamera s rozlíšením 320×240 pixelov dokáže snímať celú oblasť bez toho, aby vynechala akékoľvek problémové miesto, bez ohľadu na jeho veľkosť.

Vďaka novej funkcii akou je manuálne nastavenie teplotnej úrovne a teplotného rozpätia snímania vám FLIR E8 zabezpečí kontrolu nad jasom a kontrastom, čo umožňuje ľahšie vidieť aj nepatrné teplotné rozdiely a detaily.  Túto novú funkciu má aj FLIR E6 s rozlíšením 160×120 pixelov.  

FLIR Systems  má viac ako 50 rokov skúseností a je svetovým lídrom v oblasti dizajnu a výroby termokamier, ktoré majú širokú škálu využitia.  V súčasnosti sa tisícky termokamier firmy FLIR Systems používajú pri prediktívnej údržbe, stavebných inšpekciách, vo vede a výskume, pri strážení a dohľade nad bezpečnosťou, v námornom a automobilovom priemysle,  ako aj v iných situáciách, kde je potrebné nočné videnie.  

*Táto jedinečná ponuka je platná do 30. 9. 2014 a nedá sa kombinovať s inými promočnými ponukami firmy FLIR Systems (cena je bez DPH).

Ak by ste mali záujem o viac informácii o tomto produkte alebo o spoločnosti FLIR Systems a jej širokej ponuke termokamier, prosím kontaktujte nás:
FLIR Commercial Systems
Luxemburgstraat 2
2321 Meer
Belgium
Tel. : +32 (0) 3665 5100
Fax : +32 (0) 3303 5624
e-mail: flir@flir.com

Komentáre