Galéria(7)

So švajčiarskou presnosťou

Švajčiarske minimalistické hliníkové okná Panoramah! prichádzajú na Slovensko! Pokiaľ do svojho domu hľadáte riešenia bez kompromisov, určite stojí táto značka za povšimnutie. Výrobca si ako jediný sám spracováva a vyrába hlavné komponenty - či už sú to hliníkové profily alebo sklá do 9 metrov.

S potešením vám predstavujeme Panoramah! – švajčiarsky systém inovatívnych minimalistických okien a dverí, ktorý prináša moderný dizajn spojený s vysokou kvalitou a funkčnosťou.

ah!38 - Vonkajšie otvorové výplne, ponúkajú vynikajúcu zvukovú a tepelnú izoláciu. Široká škála formátov, flexibilná typológia riešenie otvárania.
ah!38 – Vonkajšie otvorové výplne, ponúkajú vynikajúcu zvukovú a tepelnú izoláciu. Široká škála formátov, flexibilná typológia riešenia otvárania. | Zdroj: Unlimited Perspective Magyarország

Tieto okná a dvere vytvárajú elegantný a súčasne funkcionalistický vzhľad, s minimálnou viditeľnou šírkou hliníkových profilov ( 20 mm ), vhodný do akéhokoľvek moderného interiéru. V našich výrobných závodoch prebieha výroba samotných konštrukcií ale aj výroba izolačných skiel s rozmermi až 9 x 3,2 m  ( kalenie, laminovanie, povrchová úprava, ohýbanie … )

ah!60 - Vonkajšie otvorové výplne ponúkajú bezkonkurenčnú akustickú a tepelnú izoláciu ideálnu pre chladné podnebie. Spĺňa vysoké bezpečnostné požiadavky.
ah!60 – Vonkajšie otvorové výplne ponúkajú bezkonkurenčnú akustickú a tepelnú izoláciu ideálnu pre chladné podnebie. Spĺňa vysoké bezpečnostné požiadavky. | Zdroj: Unlimited Perspective Magyarország
Vonkajšie otvorové výplne ponúkajú bezkonkurenčnú akustickú a tepelnú izoláciu pre chladné podnebie.
ah!UM – Vonkajšie otvorové výplne ponúkajú bezkonkurenčnú akustickú a tepelnú izoláciu pre chladné podnebie. | Zdroj: Unlimited Perspective Magyarország

Hlavné vlastnosti systémov Panoramah!

  1. Minimalistický dizajn:Panoramah! sa vyznačuje čistými a jednoduchými líniám, ktoré prispievajú k pocitu priestrannejšieho a otvorenejšieho interiéru.
  2. Vysokokvalitné materiály:Používa sa len najkvalitnejšie sklo, hliník a kovanie, čo zabezpečuje dlhú životnosť produktu a optimálnu energetickú efektívnosť.
  3. Švajčiarska precíznosť:Systém Panoramah! je vyvinutý s dôrazom na každý detail. Každý krok výrobného procesu je starostlivo monitorovaný, aby sa zabezpečila vysoká presnosť a spoľahlivosť.
  4. Široká paleta konfigurácií:Panoramah! je dostupný v rôznych veľkostiach a konfiguráciách, čo umožňuje prispôsobiť ho potrebám vášho priestoru a osobným preferenciám.
  5. Vysoká energetická efektívnosť:Vďaka vysokokvalitným materiálom a technologickým inováciám zaisťuje Panoramah! optimálnu izoláciu a minimalizuje únik tepla, čím prispieva k energeticky efektívnemu bývaniu.
  6. Jednoduchá údržba:Panoramah! je navrhnutý s ohľadom na ľahkú údržbu a čistenie, čo uľahčuje udržiavanie vašich okien a dverí v perfektnom stave.
  7.   Kompletné služby: Technické poradenstvo, návrh riešenia, cenová ponuka, spracovanie dokumentácie, výroba, transport, montáž a servis

S produktom Panoramah! získate nielen funkčné a esteticky príjemné okná a dvere, ale aj kúsok moderného dizajnu a  precíznosti vo vašom domove.

Zdroj: Unlimited Perspective Magyarország

Naše systémy použili a používajú vo svojich stavbách aj známi architekti ako napríklad Eduardo Souto de Moura, Alvaro Siza, Alvar Aalto a ďalší.

Zdroj: Unlimited Perspective Magyarország

Už takmer 8 rokov sme výhradnými distribútormi Panoramah! minimal frame posuvných dverí v  Maďarsku a teraz aj na Slovensku. Za posledné roky sme realizovali takmer 40 projektov.

Zdroj: Unlimited Perspective Magyarország

Na požiadanie vám zašleme CAD kolekciu našich riešení, niektoré typy sú tiež k dispozícii ako BIM objekt, prípadne radi poradíme.

Kontakt:
Jaroslav Kažimír
Area Manager SK
mobile: +421 908 157 500
email: jkazimir@minimalframewindows.sk

Online katalóg: www.panoramah.com/downloads

Ďalšie informácie nájdete na:
www.panoramah.com
Panoramah Facebook
Panoramah instagram
https://www.archdaily.com/search/all?q=panoramah&ad_source=jv-header
https://archello.com/brand/panoramahr
https://www.architonic.com/en/microsite/panoramah/3102706

Zdroj: PR článok Unlimited Perspective Magyarország Kft.