Okno heroal W 77 s ochranou proti slnku heroal VS Z

Partneri sekcie:

Ochrana pred teplom do udržateľných priestorov.

Pri energeticky šetrných stavebných technológiách má ochrana pred teplom enormný význam. V lete znižuje výdaj energie na chladenie priestorov a zabraňuje prehrievaniu.

Efektívne a detailne premyslené riešenie na ochranu pred slnkom a teplom predstavuje kombinácia okenného systému s certifikátom pre pasívne domy heroal W 77 s vonkajším textilným systémom proti slnku heroal VS Z.

Okenný systém heroal W 77 z recyklovaného hliníka má certifikát na použitie v pasívnych domoch pri menšej stavebnej hĺbke len 77 mm.
Okenný systém heroal W 77 z recyklovaného hliníka má certifikát na použitie v pasívnych domoch pri menšej stavebnej hĺbke len 77 mm. | Zdroj: © heroal

Okno s certifikátom pre pasívne domy s malými stavebnými hĺbkami

Systém heroal W 77 splní najvyššie nároky na izoláciu. Samotné pasívne domy je možné realizovať s izolačným variantom heroal W 77 PH: pri nízkej stavebnej hĺbke len 77 mm a pohľadovej šírke 180 mm spĺňa tento systém s hodnotou Uf 0,78 W/(m²K) vysoké požiadavky inštitútu pre pasívne domy Dr. Feista pre pasívne domy.

Na získanie potvrdenia o udržateľnej stavbe a certifikácie pre budovu, ako je LEED alebo BREEAM, ponúka spoločnosť heroal pre svoje systémy aj medzinárodne uznávané vyhlásenia o environmentálnych vlastnostiach výrobku (Environmental Product Declarations, v skratke: EPDs).

Vonkajšia textilná roleta heroal VS Z účinne chráni interiér pred prehriatím.
Vonkajšia textilná roleta heroal VS Z účinne chráni interiér pred prehriatím. | Zdroj: © heroal

Letná tepelná izolácia so šírkou až do 6 metrov

Na ochranu interiérov pred prehrievaním aj pri veľkých sklených plochách, ponúka spoločnosť heroal vonkajší systém roliet Zip Screen heroal VS Z na ochranu pred teplom. Stabilná technológia zipsu má certifikovaný systém proti hodeniu lopty a odolá prudkým nárazom vetra do rýchlosti 145 km/h aj pri väčších plochách tienenia až do šírky 6 m a plochy 18 m². Systém heroal VS Z sa dá integrovať do okenných, dverových a fasádnych systémov od spoločnosti heroal a iných výrobcov.

Vzájomné dokonalé farebné prispôsobenie

Vďaka kvalitnému práškovému povlaku heroal hwr je možné okenné profily systému heroal W 77 a hliníkové diely systému heroal VS Z potiahnuť rovnakým farebným tónom a vytvoriť tak harmonický vzhľad. Práškový povlak heroal hwr je dostupný vo farbách RAL, ako aj exkluzívne vo farebných tónoch Les Couleurs® Le Corbusier.

Efektné vzhľady (napr. drevo, betón, hrdza) je možné realizovať pomocou nanášacieho procesu heroal SD. Viac ako 250 štandardných textílií ponúka ďalší priestor na grafické zladenie systému heroal VS Z.

Práškový povlak heroal hwr odolávajúci počasiu ponúka neobmedzené možnosti vytvorenia hliníkových systémových riešení heroal.
Práškový povlak heroal hwr odolávajúci počasiu ponúka neobmedzené možnosti vytvorenia hliníkových systémových riešení heroal. | Zdroj: © heroal

Bez bariér

V rámci najvyššieho pohodlia pri bývaní je možné okná systému heroal W 77 realizovať ako balkónové dvere od podlahy, ktorých výška prahu s maximálnou hodnotou 20 mm spĺňa požiadavky normy DIN 18040 pre bezbariérové stavby.

V kombinácii s drenážnym systémom heroal DS sa zabezpečí potrebná ochrana proti vlhkosti, pretože voda vznikajúca na povrchu sa spoľahlivo odvedie rýchlosťou približne 0,8 l/s pod vysoko kvalitný kryt z ušľachtilej ocele.

So systémom heroal W 77 môžete realizovať balkónové dvere od podlahy. V kombinácii s drenážnym systémom heroal DS sa vznikajúca voda z povrchu spoľahlivo odvedie.
So systémom heroal W 77 môžete realizovať balkónové dvere od podlahy. V kombinácii s drenážnym systémom heroal DS sa vznikajúca voda z povrchu spoľahlivo odvedie. | Zdroj: © heroal

Len jedna kontaktná osoba: Ľahšie plánovanie a vypísanie súťaže

V spoločnosti heroal dostanú spracovatelia, projektanti a architekti všetko z prvej ruky. Takto je možné efektívne plánovať a vypísať súťaže, lebo všetky potrebné informácie poskytne jedna kontaktná osoba. To šetrí nielen čas, ale zvýši sa aj istota plánovania.

Hliníkové systémové riešenia od spoločnosti heroal je pritom možné navzájom harmonicky kombinovať a plynule integrovať. Takto vznikajú riešenia pre energeticky efektívne a udržateľné priestory na život s architektonickou voľnosťou, ktoré sú technicky do detaily vyzreté.

heroal.sk

Zdroj: PR článok heroal Johnann Henkenjohann GmbH &Co. KG