injektáž proti vlhkosti 2
Galéria(7)

Zbavte sa vlhkosti v dome. Definitívne!

Partneri sekcie:

Našim poslaním je, aby viac rodín žilo v zdravom domácom prostredí.

S akými príčinami vlhnutia muriva sa vo svojej praxi najčastejšie stretávate?
Najčastejšie riešime nedostatočnú alebo poškodenú zvislú či horizontálnu izoláciu. Samozrejme, je nevyhnutné dodať, že žiadna hydroizolácia nevydrží večne, pretože postupne dochádza k degradácii fólií a izolačných vrstiev.

injektáž proti vlhkosti 3
injektáž proti vlhkosti
Injektáž na odstránenie vlhkosti 2
Injektáž na odstránenie vlhkosti
sanácia stavieb
injektáž proti vlhkosti 2

Ako sa dá poškodená izolácia nahradiť?
Na trhu je množstvo ponúkaných metód. Od viac či menej deštruktívnych (odkopávanie, podrezávanie) až po rôzne druhy nízkotlakových a vysokotlakových injektáží, ktoré slúžia na vytvorenie chemickej zábrany proti prenikaniu vody do vnútra muriva.

Naša metóda sa od ostatných líši tým, že nielen vytvorí bariéru proti prenikaniu vlhkosti, ale v prvom rade steny aktívne vysuší, pretože použitá špeciálna injektážna hmota na báze prekrížených polymérov na seba viaže vodu, a to v obrovskom množstve (1 kg pojme až 150 litrov vody). Tým, že na seba vodu naviaže, zväčší svoj objem, vytvorí tlak, a prenikne do kapilárneho systému celého muriva. Výhodou je, že murivo tak nenaruší, naopak, ešte ho spevní. Nehrozia žiadne statické problémy, ako napr. pri podrezávaní stien.

Injektáž na odstránenie vlhkosti 2

Akú dlhú záruku poskytujete?
Táto jedinečná patentovaná metóda pochádza z Nemecka. Poskytujeme záruku až 30 rokov. Naša spoločnosť má výhradné zastúpenie pre Slovenskú a Maďarskú republiku.

Ako prebieha celý proces?
Pred každým odvlhčením navštívi zákazníka náš špecialista, ktorý na mieste zhodnotí situáciu, premeria vlhkosť muriva špeciálnym prístrojom a navrhne optimálny postup. Nasleduje kalkulácia. Nezáväznú cenovú ponuku môžte získať tu: www.osetreniestavieb.sk/kalkulacia/
Touto metódou možno sanovať aj kamenné steny a všetky bežne používané stavebné materiály.

sanácia stavieb

Do akej hrúbky muriva metóda funguje?
Metódu možno úspešne aplikovať do hrúbky steny až 150 cm. Obsahuje striebro a do budúcna pôsobí ako prevencia proti plesniam www.osetreniestavieb.sk/dezinfekcia-stavieb/.

Bližšie informácie nájdete: www.osetreniestavieb.sk/

ZDROJ: PR článok spoločnosti AXALL s.r.o.