35895 Veka 201850249

Okná, ktoré znižujú riziko choroby vďaka mikroventilácii

Partneri sekcie:

Od roku 2020 ovplyvňuje našu spoločnosť pandémia. Aj tu ponúka BRUVO Slovakia riešenie. Vetranie znižuje riziko. Okná a dvere však nemôžete nechať celý čas otvorené. Pomôže mikroventilácia.

V súčasnej konzumnej spoločnosti je reklama nevyhnutná. Kamkoľvek sa pohnete, bilbordy kričia svoju správu, noviny a časopisy sa vás snažia presvedčiť a televízia a rozhlas vám ponúkajú svoje produkty. Každý sa snaží presvedčiť spotrebiteľa svojimi predajnými argumentmi a reklama je len výnimočne úplným vyjadrením skutočnosti.

BRUVO Slovakia je takou výnimkou. Pred jedenástimi rokmi začali vyrábať v Seredi, a keď o niekoľko rokov vstúpili na slovenský trh, naplno sa zameriavali na bezpečnosť a robustnosť svojich okien a dvier. „Chránime vaše najvzácnejšie vlastníctvo“ znelo vtedy.

A práve to dosiahli pomocou kovania schváleného RC2N, ktoré bolo aplikované na štyri strany okna, extra oceľovej vnútornej výstuže, ktorá zabraňuje deformácii profilov okien, a rohovej výstuže dverí.

2b
Zdroj: BRUVO Slovakia

Po nejakom čase sa pozitívne reakcie hrnuli a ľudia mohli byť oprávnene hrdí na slovenské výrobky, ktoré sa posielali aj do Belgicka. Slogan bol: „Vyrobené tu na Slovensku.“

S cieľom zaručiť najvyššiu kvalitu boli vždy vyberané najlepšie materiály. Profily s označením A umožnili ukotvenie skrutkovaných komponentov, deformácii zabránili hrubšie steny a použitie väčšieho množstva PVC v porovnaní s ostatnými. Posledné menované pôsobí aj na lepšie výsledky v oblasti izolácie.

Ďalšou výzvou bolo rozsiahle prispôsobenie, pri ktorom sa zrealizuje každý architektonický sen. Tvar alebo farba nemôžu byť prekážkou dotiahnutia tohto stavebného príbehu do úspešného konca.

Viac ako 60 rôznych farieb a 9 farieb SPECTRAL v kombinácii s technickým know-how spoločnosti BRUVO Slovakia denne súťaží s kreatívnou vynaliezavosťou architektov a projektantov. Žiadna výzva pre nich nie je príliš ťažká.

A potom prichádza v roku 2020 k obrovskému prekvapeniu. Korona ovplyvňuje celú našu spoločnosť a každý žije v strachu. Ale aj tu ponúka BRUVO Slovakia riešenie. Vetranie znižuje riziko prenosu vírusu. Vetrať však nemôžete celý deň.

Odpoveďou je mikroventilácia so schváleným RC2N kovaním, ktorá otvára okno na niekoľko milimetrov, takže vetranie je možné bez toho, aby si ho všimli okoloidúci. Špeciálny zámok zabraňuje ďalšiemu otvoreniu okna v tejto polohe.

BRUVO Slovakia ponúka celkovú službu: od merania a výroby až po montáž a servisnú údržbu.

vyrobené na SK 2018
Zdroj: BRUVO Slovakia

Každý prvok v rámci tohto reťazca musí spĺňať navrhovaný štandard kvality. Neustále sa snažíme získať zlatú medailu u zákazníka, ktorý si potom môže každý jeden deň vychutnávať svoje víťazstvo za správny výber produktu.

https://bruvo.sk/

Zdroj: PR článok BRUVO Slovakia s.r.o.